reklama
 
 

Bizarní reklama: Statickou Kim Kardashian nikdo nepochopil

30. 7. 2015 18:00
Video: YouTube
Profesionální celebritu Kim Kardashian si vybrala coby tvář své nové kampaně značka energetických drinků. Reklamu ale nikdo nechápe a americká média si z ní dělají legraci.

Praha Kim Kardashian se proslavila účastí ve vlastní reality show Keeping Up with the Kardashians a je jednou z nejpopulárnějších osobností amerického šoubyznysu. Toho se pokusila nedávno využít i značka energy drinků Hype, pro kterou Kim natočila videoklip. Ten se záhy po uvedení na YouTube stal terčem posměšků a diváci jeho děj vůbec nechápou. 

Dlouhé záběry nejen na spící krásku, ale i na její hluboký výstřih se staly terčem posměchu. Web VH1 publikoval sarkastický článek, ve kterém se snaží nesmyslný videoklip čtenářům vtipně vyložit.

"Samozřejmě sní sama o sobě. Marie Antoinette ilustruje nadčasovost značky Kardashian," míní autor článku, který přemýšlí, proč se v klipu na energy drink objevila právě francouzská aristokratka. "Výstřih Kim? To zřejmě symbolizuje sexuální osvobození, které člověk cítí po vypití Hype," pokračuje komentář.

Reklamu na video serveru zhlédlo za dva dny přes 400 tisíc lidí.

autor: jaz | 30. 7. 2015 18:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama