Bizarní reklama: Statickou Kim Kardashian nikdo nepochopil

jaz
30. 7. 2015 18:00
Zdroj foto: YouTube Zdroj foto: YouTube
Profesionální celebritu Kim Kardashian si vybrala coby tvář své nové kampaně značka energetických drinků. Reklamu ale nikdo nechápe a americká média si z ní dělají legraci.
Video: YouTube

Praha Kim Kardashian se proslavila účastí ve vlastní reality show Keeping Up with the Kardashians a je jednou z nejpopulárnějších osobností amerického šoubyznysu. Toho se pokusila nedávno využít i značka energy drinků Hype, pro kterou Kim natočila videoklip. Ten se záhy po uvedení na YouTube stal terčem posměšků a diváci jeho děj vůbec nechápou. 

Dlouhé záběry nejen na spící krásku, ale i na její hluboký výstřih se staly terčem posměchu. Web VH1 publikoval sarkastický článek, ve kterém se snaží nesmyslný videoklip čtenářům vtipně vyložit.

"Samozřejmě sní sama o sobě. Marie Antoinette ilustruje nadčasovost značky Kardashian," míní autor článku, který přemýšlí, proč se v klipu na energy drink objevila právě francouzská aristokratka. "Výstřih Kim? To zřejmě symbolizuje sexuální osvobození, které člověk cítí po vypití Hype," pokračuje komentář.

Reklamu na video serveru zhlédlo za dva dny přes 400 tisíc lidí.

 

Právě se děje

Další zprávy