Sušenky propagují homosexualitu, bouří se Američané

pej
22. 4. 2014 10:00
Nová reklama na sušenky firmy Honey Maid vyvolala vlnu negativních ohlasů. Firma odpověděla videem s výstižným názvem - Láska.
Podívejte se na reklamu, která vyvolala negativní reakce | Video: YouTube

Video - Americká firma Honey Maid vyrábějící sušenky spustila minulý měsíc novou reklamní kampaň s názvem This is Wholesome. Pro propagaci svých výrobků použila netypické aktéry: rodinu reprezentuje homosexuální nebo rasově smíšený pár, potetovaný otec nebo otec samoživitel. 

"Honey Maid nadále pracuje na tom, aby se staly součástí každodenních okamžiků v rychle měnícím se světě," dodal pro magazín Advertising Age marketingový ředitel firmy.

Honey Maid s láskou
Honey Maid s láskou | Video: YouTube

Reklama, která běžela na několika amerických televizních stanicích, vyvolala velkou vlnu negativních reakcí nejen od diváků, ale i od oficiálních organizací.

"Nabisco (mezinárodní koncern, jehož součástí je Honey Maid - pozn.red) by se mělo za svou nejnovější reklamu, v níž se pokouší normalizovat hřích, stydět. Je to komerční propagace homosexuality," napsal například server One Million Moms.

Místo jakéhokoliv prohlášení nebo obhajoby společnost natočila nové video s velmi výstižným názvem - Láska. To během pěti dní viděly přes tři milióny uživatelů YouTube.

 

Právě se děje

Další zprávy