Video: Z Beckhama je nahý Terminátor

ČTK ČTK
17. 4. 2009 10:54
Londýn (Anglie) - Nejznámější současný fotbalista světa David Beckham se v reklamě pro společnost Motorola stal Terminátorem.
Beckham - Terminátor
Beckham - Terminátor | Foto: Report, www.youtube.com

Hráč italského týmu AC Milán si už dříve zahrál na kovboje, dělníka nebo gladiátora.

Ve spotu na nový mobilní telefon jde ještě o krok dál než v nedávné reklamě na spodní prádlo a pózuje jako až na kost obnažený robot.

Třiatřicetiletý Beckham už má za sebou odvážné momentky pro společnosti Gilette a Armani, v nichž pózoval téměř nahý a nenechal tak příliš prostoru pro představivost.

Nyní však ve spotu na nový mobilní telefon Aura zašel krajní záložník anglické reprezentace ještě dál.

Díky počítačové grafice se z něj stane robot podobný filmovému Terminátorovi a k vidění budou jeho kosti, svaly a žíly.

Beckham, který propaguje například společnost Adidas a donedávna byl tváří Pepsi, si za uplynulé dva roky vydělal celkem 95 milionů dolarů (1,9 miliardy korun).

Z toho 66 milionů je podle magazínu Forbes příjem z reklam.

 


 

Právě se děje

před 2 hodinami

Organizátoři hackathonu spustili informační systém k dálničním známkám

Organizátoři dvoudenního hackathonu dnes před 19:00 spustili informační systém k elektronickým dálničním známkám. V příštích týdnech ho chtějí zdarma předat státu, oznámil organizátor akce Tomáš Vondráček. Původně měl stát za systém zaplatit 401 milionů korun, zakázku po velké kritice nakonec zrušil. Systém od pátečního večera vyvíjelo 60 dobrovolníků.

Státní fond dopravní infrastruktury vybral za dodavatele a provozovatele systému Asseco Central Europe. Zakázka se však stala terčem kritiky z řad odborníků, opozice a také premiéra Andreje Babiše (ANO). Podle nich byla zakázka předražená a netransparentní. Odvolán byl kvůli ní ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO).

Připravujeme podrobnosti.

Další zprávy