Video: Z Beckhama je nahý Terminátor

ČTK ČTK
17. 4. 2009 10:54
Londýn (Anglie) - Nejznámější současný fotbalista světa David Beckham se v reklamě pro společnost Motorola stal Terminátorem.
Beckham - Terminátor
Beckham - Terminátor | Foto: Report, www.youtube.com

Hráč italského týmu AC Milán si už dříve zahrál na kovboje, dělníka nebo gladiátora.

Ve spotu na nový mobilní telefon jde ještě o krok dál než v nedávné reklamě na spodní prádlo a pózuje jako až na kost obnažený robot.

Třiatřicetiletý Beckham už má za sebou odvážné momentky pro společnosti Gilette a Armani, v nichž pózoval téměř nahý a nenechal tak příliš prostoru pro představivost.

Nyní však ve spotu na nový mobilní telefon Aura zašel krajní záložník anglické reprezentace ještě dál.

Díky počítačové grafice se z něj stane robot podobný filmovému Terminátorovi a k vidění budou jeho kosti, svaly a žíly.

Beckham, který propaguje například společnost Adidas a donedávna byl tváří Pepsi, si za uplynulé dva roky vydělal celkem 95 milionů dolarů (1,9 miliardy korun).

Z toho 66 milionů je podle magazínu Forbes příjem z reklam.

 


 

Právě se děje

před 1 hodinou

Praha vypsala nový tendr na novoroční videomapping. Nabídla, že zajistí bezpečnost

Pražský magistrát vypsal nové výběrové řízení na organizátora promítání na budovy, které by mělo nahradit novoroční ohňostroj. Do prvního výběrového řízení se přihlásil jen jeden zájemce, který nesplnil podmínky. Oproti prvnímu tendru magistrát odstranil z podmínek povinnost zajistit bezpečnost akce, kterou si vezme na starost město. "Zakázku jsme zjednodušili a očekáváme, že se do ní přihlásí více uchazečů," uvedl mluvčí Prahy Vít Hofman. Maximální částka, kterou je město ochotné za atrakci zaplatit, zůstala dva miliony korun. Zájemci mohou nabídky podávat do 6. listopadu, ihned poté by měla zasednout výběrová komise a pokud někdo uspěje, smlouva by podle mluvčího měla být uzavřena v polovině listopadu.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Srbsko má od UEFA za rasismus na jeden zápas uzavřený stadion

Evropská fotbalová unie UEFA potrestala Srbsko za rasistické chování fanoušků uzavřením stadionu na příští domácí zápas kvalifikace o postup na mistrovství Evropy. Za incidenty ze zářijového utkání s Portugalskem (2:4) si srbští fotbalisté odpykají trest 14. listopadu v duelu s Lucemburskem, který sehrají před prázdnými tribunami.

UEFA navíc srbskému svazu udělila pokutu 33.250 eur (asi 850.500 korun) a národní tým bude v roční podmínce.

Sankce kvůli rasistickému chování fanoušků hrozí i Bulharsku, na jehož hřišti v listopadu uzavře kvalifikační skupinu A český tým. UEFA zatím výtržnosti při nedávném debaklu s Anglií (0:6) stále vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy