Na svatbě začalo hořet a vypukla panika. Světová média zaujalo chování dvou hostů

Video Video
1. 12. 2021 15:49
Na honosné svatbě v indickém městě Bhivandí vypukl v neděli rozsáhlý požár. Zatímco desítky hostů začaly panikařit a napomáhat při evakuaci, dva muži se nenechali rušit a pokračovali v hodování. Poklidně si pochutnávali na kuřecím kari s rýží a jen tu a tam se na šlehající plameny ohlédli. Nevšední situaci zachytil jeden z hostů na mobilní telefon.
Dva muži se rozsáhlým požárem nenechali vyrušit a pokračovali v hodování. | Video: Associated Press

Na záběrech z tradiční indické svatby nedaleko Bombaje je patrné, jak dva muže téměř jako jediné hosty nevyvedl rozsáhlý požár vůbec z míry. "Je pravda, že hostina byla opravdu výborná. Možná proto byli do jídla tak zabraní a plameny je zkrátka nezajímaly," kometoval situaci pro agenturu Associated Press jeden z přihlížejících Zeeshan Shaikh.

Na místo dorazily ve večerních hodinách tři hasičské vozy. Plameny ve svatebním stanu dostali požárníci pod kontrolu až po několika hodinách. Díky včasné evakuaci neutrpěl žádný ze svatebčanů zranění. Důvody požáru nyní vyšetřuje policie, uvádí Associated Press.

Díky svému nevídanému chování se muži dostali v posledních dnech na stránky světových agentur a médií, které se především pozastavují nad jejich stoickým klidem.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy