Turista (ne)odhadl hloubku a vykročil. Video s drtivou pointou baví miliony lidí

Video Video
29. 7. 2021 12:08
Anglický podnikatel Martin Lewis na svou dovolenou na Maledivách asi jen tak nezapomene. Při výletu přes ostrov si chtěli s manželkou zkrátit cestu a vydali se přes podmáčenou oblast. Při přecházení mokrého bahna u řeky stačil jeden krok a Lewis nečekaně spadl do několik metrů hluboké vody. Šokující pád zachytila jeho manželka na mobilní telefon. Teď se jím baví celý internet.
Při přecházení mokrého bahna u řeky stačil jeden krok a britský podnikatel Martin Lewis nečekaně spadl do několik metrů hluboké vody. | Video: Reuters

"Abych byl upřímný, myslel jsem si, že rozhodně budu mít mokré nohy a třeba i spodní část kalhot. A říkal jsem si, že by z toho mohlo být legrační video. Tak mě manželka začala natáčet," popisoval Lewis pro agenturu Reuters.

Po tom, co podnikatel najednou "zahučel" na několik sekund do vody, vylezl ven celý zašpiněný od bahna. Jeho manželka se nemohla přestat smát. Podle Lewise mohla být vodní jáma až tři metry hluboká.

"Padal jsem dolů a dolů. Ale ani jsem z toho nebyl moc rozhozený, protože jsme se tady celý týden potápěli mezi tygřími žraloky," uvedl podnikatel, který se na Maledivy vydal na oslavu svých padesátých narozenin.

Vtipný zážitek dostal britského podnikatele do světových médií a agentur. Jeho pádem se baví miliony lidí na internetu. Jen na sociální síti TikTok se zveřejněné video líbí už třem milionům uživatelů. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Východní Indii zasáhl cyklón, do pobřežních oblastí přinesl záplavy

Prudké deště a silný vítr přinesl do východní Indie cyklón, který vyvrátil tisíce stromů a sloupů elektrického vedení. Část pobřežních oblastí postihly záplavy, které odřízly od spojení s okolním světem stovky vesnic, informovala v pondělí agentura AP.

Ze zasažených oblastí zatím nejsou hlášeny žádné potvrzené oběti. Jeden rybář je pohřešován a další utrpěl zranění, když jejich loď smetla vysoká vlna.

Úřady ve státech Odiša a Ándhrapradéš byly v neděli v nejvyšší pohotovosti před příchodem cyklónu, který provázela rychlost větru až 85 kilometrů v hodině. Tisíce lidí byly preventivně evakuovány. V pondělí už bouře zeslábla, zatímco postupuje směrem na západ.

Letos v květnu zasáhla západní pobřeží Indie silná bouře, která si vyžádala nejméně 140 obětí. O týden později zasáhl východní pobřeží Indie a sousední Bangladéš další cyklón, který si vyžádal nejméně šest mrtvých a evakuaci více než miliónu obyvatel.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Policie chce postavit nový hangár pro vrtulníky za 800 milionů

Policie chce nechat postavit na Letišti Václava Havla v pražské Ruzyni nový hangár pro vrtulníky a drony za 800 milionů korun. V pondělním vydání to píše deník E15.

Stavba by mohla začít v roce 2023 a trvala by asi dva roky. Policie podle deníku nyní provozuje devět vrtulníků EC-135 a šest vrtulníků Bell­ 412. Stávající ruzyňský hangár pro policejní vrtulníky je starý více než 100 let a během své existence byl podle policie jen částečně upraven. Policie má ještě druhý hangár, a to na letišti Brno-Tuřany.

Zdroj: ČTK
Další zprávy