Turista (ne)odhadl hloubku a vykročil. Video s drtivou pointou baví miliony lidí

Video Video
29. 7. 2021 12:08
Anglický podnikatel Martin Lewis na svou dovolenou na Maledivách asi jen tak nezapomene. Při výletu přes ostrov si chtěli s manželkou zkrátit cestu a vydali se přes podmáčenou oblast. Při přecházení mokrého bahna u řeky stačil jeden krok a Lewis nečekaně spadl do několik metrů hluboké vody. Šokující pád zachytila jeho manželka na mobilní telefon. Teď se jím baví celý internet.
Při přecházení mokrého bahna u řeky stačil jeden krok a britský podnikatel Martin Lewis nečekaně spadl do několik metrů hluboké vody. | Video: Reuters

"Abych byl upřímný, myslel jsem si, že rozhodně budu mít mokré nohy a třeba i spodní část kalhot. A říkal jsem si, že by z toho mohlo být legrační video. Tak mě manželka začala natáčet," popisoval Lewis pro agenturu Reuters.

Po tom, co podnikatel najednou "zahučel" na několik sekund do vody, vylezl ven celý zašpiněný od bahna. Jeho manželka se nemohla přestat smát. Podle Lewise mohla být vodní jáma až tři metry hluboká.

"Padal jsem dolů a dolů. Ale ani jsem z toho nebyl moc rozhozený, protože jsme se tady celý týden potápěli mezi tygřími žraloky," uvedl podnikatel, který se na Maledivy vydal na oslavu svých padesátých narozenin.

Vtipný zážitek dostal britského podnikatele do světových médií a agentur. Jeho pádem se baví miliony lidí na internetu. Jen na sociální síti TikTok se zveřejněné video líbí už třem milionům uživatelů. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Obyvatelé San Marina se v referendu vyslovili pro legalizaci potratů

Obyvatelé San Marina se v nedělním referendu velkou většinou hlasů vyslovili pro legalizaci potratů. Na základě konečných výsledků o tom s odvoláním na místní média informovala agentura AP. Interrupce zde budou povoleny během prvních 12 týdnů těhotenství, v případě ohrožení života či psychického zdraví ženy i po tomto období. Maličký, převážně katolický stát obklopený Itálií byl jedním z posledních v Evropě, který potraty zcela zakazoval.

Podle konečných výsledků hlasovalo pro legalizaci interrupcí 77 procent voličů. Účast podle agentury APA činila 41 procent z více než 35 tisíc oprávněných voličů.

Zákaz interrupcí v San Marinu platil už od roku 1865. Tamní ženy proto cestovaly kvůli tomuto zákroku do Itálie, kde jsou potraty legální od roku 1978. Pokud obyvatelé San Marina podstoupí v Itálii jiné lékařské zákroky, které v jejich vlasti nejsou dostupné - jako kupříkladu transplantace - veřejný zdravotnický systém náklady proplatí. To však neplatí pro potraty, jelikož je stát považuje za nelegální.

Zdroj: ČTK
Další zprávy