Jako v komedii. Muž vtrhnul do kavárny s plastem v ruce, při loupeži pokazil, co mohl

Video Video
2. 12. 2021 7:00
Před několika dny vtrhnul do kavárny v ruském městě Rjazaň agresivní lupič. Místo zbraně ale prodavačce vyhrožoval plastovým předmětem ve tvaru válce a během minuty na místě zničil, co mohl. Z kavárny se mu poté podařilo ukrást denní výdělek, který se pohyboval pouze ve výši několika tisíc rublů (v přepočtu přibližně tisíc korun). Kuriózní krádež v kavárně zachytila bezpečnostní kamera.
Místo zbraně muž prodavačce vyhrožoval plastovým předmětem ve tvaru válce a během minuty na místě zničil, co mohl. | Video: Youtube/Рязань УМВД

O incidentu v úterý informoval na svých webových stránkách odbor ruského ministerstva vnitra pro oblast města Rjazaň, které leží necelých 200 kilometrů jihovýchodně od Moskvy.

Záběry ukazují, jak se pracovnice v kavárně nejprve pokusila lupiče zneškodnit pomocí plastové židle nebo skleněné láhve. Muž se ale choval agresivně, ženu povalil na zem a převrátil pulty se zbožím i pokladnu. Poté se mu povedlo na zem rozsypat desítky mincí. Po odcizení několika bankovek z místa utekl.

Kriminalisté už osmadvacetiletého lupiče dopadli a zahájili proti němu trestní řízení. Podle policistů si muž útok na kavárnu předem naplánoval. Za čin mu hrozí až osm let odnětí svobody.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy