"Naučili mě s nikým se nepárat." Lupič přepadl benzinku, kde platil válečný veterán

Video Video
22. 10. 2021 11:48
Americký veterán bez váhání zneškodnil ozbrojeného mladíka, který ve středu přepadl čerpací stanici v Arizoně. Jakmile vysloužilý mariňák spatřil u vchodu muže se zbraní, ve vteřině ho srazil k zemi. V tu chvíli se další dva mladíci, kteří útočníka doprovázeli, raději dali na útěk. Odvážný čin amerického muže zachytila bezpečnostní kamera.
Jakmile spatřil vysloužilý mariňák u vchodu muže se zbraní, ve vteřině ho srazil k zemi. | Video: Yuma County Sherrif's Office

Útok se odehrál ve středu v půl páté ráno na benzince v arizonském městě Yuma u hranic s Mexikem. Vysloužilý voják v tu dobu stál u pokladny a platil své zboží.

Po zneškodnění se veteránovi podařilo útočníka zadržet a vyčkal s ním až do příjezdu policistů. Ti ho poté odvezli do vazby a případ budou nadále vyšetřovat. Další dva útočníci jsou stále na útěku, uvedli policisté ve zprávě k případu. Nikdo při útoku neutrpěl zranění.

Tamní šerif vyzdvihl odvážné chování amerického veterána. Na jeho otázku, jak se mu povedlo takto zvládnout situaci, mu vysloužilý mariňák jednoduše odpověděl: “V námořních jednotkách mě naučili se s nikým nepárat.”

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

V širší nominaci Lotyšů na ZOH jsou čtyři hráči z extraligy

Čtyři hráči z české extraligy jsou v širší, jednatřicetičlenné nominaci hokejistů Lotyšska na únorové olympijské hry v Pekingu. Do výběru kouče Harijse Vitolinše, z kterého vypadne při uzavřením kádru ještě šest hráčů, se dostal obránci Uvis Janis Balinskis z Litvínova, Roberts Mamčics ze Zlína a útočníci Martinš Dzierkals z Plzně a Roberts Bukarts z Vítkovic.

Hokejisté Ruska mají v sedmatřicetičlenné nominaci sedm majitelů zlatých medailí z Pchjongčchangu. Šanci zopakovat triumf mohou mít v týmu kouče Alexeje Žamnova obránci Vjačeslav Vojnov z Dynama Moskva, Jegor Jakovlev z Magnitogorsku a Nikita Něstěrov s útočníky Sergejem Andronovem a Michailem Grigorenkem z CSKA Moskva a dalšími forvardy Nikitou Gusevem z Petrohradu a Vadimem Šipačovem, Vojnovovým klubovým spoluhráčem.

před 3 hodinami

Ukrajinský soud odročil na středu jednání o uvalení vazby na exprezidenta Porošenka, kterému ve vlasti hrozí zatčení kvůli podezření z vlastizrady

Další zprávy