Večeře v bývalé továrně, skateparku i sportovní hale. Forbidden Taste své hosty neustále překvapuje

Večeře v bývalé továrně, skateparku i sportovní hale. Forbidden Taste své hosty neustále překvapuje
Od začátku svého fungování vymysleli majitelé již několik neobvyklých míst, kde hosté povečeřeli. Například ve staré továrně Pragovka v Praze.
Polévka z injekční stříkačky.
Uprostřed skateparku na ostrově Štvanice.
Dobroty na větvi.
Foto: Archiv Forbidden Taste
Magdaléna Daňková Magdaléna Daňková, Forbidden Taste
13. 9. 2017 7:59
Před čtyřmi lety se slovenský pár žijící v Praze rozhodl povýšit návštěvu restaurace na nejen gastronomický zážitek. Ivona a Martin Hrnčiarovi založili pop-up restauraci Forbidden Taste a přizvali do ní i šéfkuchaře Petra Heneše. Své hosty neustále překvapují nejen výběrem míst, ale také podávaným jídlem a stylovými detaily. Ochutnat tak mohou dezert podávaný na ruku nebo polévku z injekční stříkačky.
 

Právě se děje

před 11 minutami

České dráhy porušují antimonopolní pravidla, uvedla EK. Státnímu dopravci hrozí pokuta

Evropská komise (EK) dospěla k předběžnému závěru, že České dráhy porušují antimonopolní pravidla, a to tím, že účtují ceny pod úrovní nákladů. Komise proto zejména v souvislosti s cenami jízdného na trati mezi Prahou a Ostravou zaslala českému státnímu dopravci své námitky. Unijní exekutiva to v pátek uvedla v tiskové zprávě.

Pokud státní dopravce nedokáže před komisí svůj postup v konkurenčním boji se soukromými dopravci obhájit, hrozí jí pokuta až do výše deseti procent ročního obratu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy