Chlap na střídačku je doslovnou kopií jiného filmu. Chýlková při natáčení trpěla

Chlap na střídačku si minulý rok po uvedení do kin vysloužil drtivé recenze. Přitom se zdá, že minimálně v jednom ohledu se herecká dvojice Ivana Chýlková a Jiří Langmajer zásadním způsobem posunula. Podívejte se na nový díl pořadu Aktuálně.cz Historky z placu o jednom z posledních českých filmů, který se do kin dostal loni před začátkem pandemie.
Historky z placu: Chlap na střídačku | Video: Magic Box, Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Biden vyslal neoficiální americkou delegaci na Tchaj-wan, Čína reagovala varováním

Americký prezident Joe Biden vyslal na Tchaj-wan neoficiální delegaci na důkaz podpory ostrovu, jež pevninská Čína považuje za svou vzbouřeneckou provincii. Tři bývalí vysoce postavení politici dorazí na Tchaj-wan ve středu. Čína už v reakci na návštěvu Spojené státy varovala, aby respektovaly princip jedné Číny a chovaly se podle něj k Tchaj-wanu, píše agentura Reuters.

Členy delegace jsou demokrat Chris Dodd, senátor za Connecticut v letech 1981 až 2011 a dva bývalí náměstci ministrů zahraničí James Steinberg z Obamovy éry a Richard Armitage z vlády republikánského prezidenta George W. Bushe, upřesňuje AP. Na Bidenovu žádost se setkají s nejvyššími představiteli Tchaj-wanu, píše CNN. Ve čtvrtek ráno se setkají s prezidentkou Cchaj Jing-wen, uvádí Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy