reklama
 
 

Veganský Glasgow bude mít kavárnu pojmenovanou jako hit od Nirvany. K pití bude Karma cola

22. 8. 2017 8:05
V největším městě Skotska se koncem roku otevře kavárna inspirovaná skladbou legendární kapely Nirvana s názvem In Bloom. Podávat bude etické potraviny a nápoje, například Karma colu. Podobný vegansko-hudební podnik již v Glasgow existuje, jmenuje se Soy Division.

Ve skotském Glasgow bude koncem roku otevřena veganská kavárna inspirovaná americkou grungeovou kapelou Nirvana. Provoz je pojmenován jako In Bloom, což odkazuje také na jednu ze skladeb kapely z legendárního alba Nevermind.

Místo je popisováno jako "kavárna bez krutostí" a font loga se nápadně podobá tomu od Nirvany.

YUILL Decorators Kilmarnock done a bloomin' fabulous job on our shop front today. Not long to go now! 🍃

Zveřejnil(a) In Bloom dne 04. Duben 2017

Dobrá Karma cola

Ačkoliv ještě není známa otevírací doba nového podniku na Clarendon Place, na Facebooku už se objevila informace, že budou podávat etické potraviny a nápoje, jako například novozélandskou Karma colu. Její prodejce si zakládá na tom, že zisk z každé prodané lahve nápoje putuje dělníkům ze Sierry Leone, kteří se podíleli na sběru ořechu kola.

In Bloom ale nebude zdaleka jediné místo inspirované světem hudby. Už loni byla v Glasgow otevřena kavárna Soy Division, odkazující na manchesterskou postpunkovou skupinu Joy Division. V tomto veganském ráji podávají nejen sójové latté, ale také bezvaječné quiche, sójovou slaninu a veganské párky.

Podle serveru NME je Glasgow považováno za druhé nejpřátelštější město pro vegany ve Velké Británii. Ve městě podle statistik žije až 28 procent veganů.

autor: Magazín | 22. 8. 2017 8:05

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama