USA pošlou vojáky na Mexiko, tvrdí čaroděj

4. 1. 2009 10:00
Mexiko - Samozvaný "Velký Čaroděj" z Mexika předpověděl, že Spojené státy letos stáhnou své vojáky z Iráku a pošlou je na mexickou hranici.
Ostře hlídaná mexická hranice - ilustrační foto
Ostře hlídaná mexická hranice - ilustrační foto | Foto: Wikipedia

Podle mystika za tím stojí úmysl Američanů rozšířit své území, informovala agentura AP.

Nicméně obyvatelé Mexika si kvůli této věštbě podle AP žádné velké starosti dělat nemusejí, protože věštby čaroděje Antonia Vázqueze se moc často nenaplňují.

Například pro loňský rok předpověděl, že ceny ropy budou stabilní. Ve skutečnosti ale zažily závratný nárůst i ohromný pokles.

Někdejší kubánský vůdce Fidel Castro a americká popová zpěvačka Britney Spearsová dnes už podle něj neměli být mezi živými. Ani to se nevyplnilo.

Pro letošek má Vázquez ale pro popovou princeznu Spearsovou lepší předpověď - prý se jí bude dařit skvěle.

Čaroděj Vázquez budoucnost, ať jde o vývoj na mezinárodní politické scéně nebo soukromý život celebrit, předpovídá od roku 1980.

To, jak se událostí vyvinou, mu napovídají tarotové karty.

čtk

 

Právě se děje

před 24 minutami

V kádru Běloruska pro MS je Šarangovič z New Jersey, Andrej Kosticyn chybí

Útočník Jegor Šarangovič z New Jersey je hlavní hvězdou sedmadvacetičlenné nominace hokejistů Běloruska na mistrovství světa. Vedle jediné posily z NHL jsou v kádru také tři naturalizovaní Kanaďané a dva Američané. Chybí útočník Andrej Kosticyn z Pardubic, který se v přípravě na šampionát zranil.

Nominace hokejistů Běloruska na mistrovství světa v Rize (21. května - 6. června):

Brankáři: Alexej Kolosov, Danny Taylor (oba Dinamo Minsk/KHL), Konstantin Šostak (Čerepovec/KHL),

obránci: Stěpan Falkovskij, Vladislav Jerjomenko, Ilja Solovjov, Ilja Šinkevič, Dmitrij Znacharenko (všichni Dinamo Minsk/KHL), Dmitrij Koronov, Jevgenij Lisovec (oba Ufa/KHL), Andrej Antonov (Junosť Minsk), Nick Bailen (Čeljabinsk/KHL), Kristian Chenkel (Kazaň/KHL),

útočníci: Arťom Děmkov, Francis Paré, Shane Prince (všichni Dinamo Minsk/KHL), Sergej Drozd, Stanislav Lopačuk, Michail Stefanovič (Junosť Minsk), German Něstěrov (Gomel), Andrej Bělevič (Nižnij Novgorod/KHL), Vladislav Kodola (Čerepovec/KHL), Nikita Komarov (Omsk/KHL), Sergej Kosticyn (Bratislava Capitals/ICEHL), Geoff Platt (Ufa/KHL), Jegor Šarangovič (New Jersey/KHL), Danila Klimovič (Zubři Minsk).

před 48 minutami

AT&T v mnohamiliardové transakci spojí mediální součást s firmou Discovery

Americká telekomunikační společnost AT&T spojí svou rozsáhlou mediální součást s firmou Discovery. Vznikne tak samostatný mediální podnik, jenž bude schopen konkurovat i firmám Netflix a Walt Disney.

AT&T podle odhody získá asi 43 miliard USD (901,5 miliardy Kč) a její akcionáři budou mít v nově sloučené skupině většinový podíl, uvedla agentura Reuters.

Další zprávy