Ukrajinská dvojice byla 123 dní spoutána řetězem. Snaha upevnit vztah nevyšla

Ukrajinská dvojice byla 123 dní spoutána řetězem. Snaha upevnit vztah nevyšla
Alexandr Kudlaj a Viktoria Pustovitovová měli jeden z těch vztahů, kdy se lidé stále rozcházejí a dávají dohromady. Rozhodli se tedy, že ho upevní - a to docela zvláštním způsobem.
Dělali všechno spolu - nakupovali...
... pili čaj. Pořád spoutaní řetězem na zápěstí.
Společně strávená doba jim prý nakonec odhalila nepříjemné pravdy. Viktorii nejvíce scházel osobní prostor, i když občas zároveň paradoxně cítila, že jí přítel nevěnuje tolik pozornosti, kolik by chtěla. 
Foto: Reuters
Reuters Reuters
18. 6. 2021 15:36
Alexandr Kudlaj a Viktoria Pustovitovová měli jeden z těch vztahů, kdy se lidé stále rozcházejí a dávají dohromady. Rozhodli se tedy, že ho upevní. A to tím, že se k sobě připoutají řetězem na zápěstí. Strávili tak 123 dní, a to pod dohledem sociálních sítí a televize. Nakonec to ovšem dopadlo to jinak, než čekali. Rozešli se, informuje agentura Reuers.

Pár z Charkova se k sobě rozhodl připoutat na svatého Valentýna a byl to jejich poslední pokus, jak narušit nekončící řetěz rozchodů a udobřování. Během experimentu dělali všechno spolu, od nákupů až po pauzy na cigaretu.

"Myslím, že to byla dobrá lekce," řekla Pustovitovová po uvolnění želízek a definitivním rozchodu s přítelem. Nedoporučila dalším párům pomýšlet na něco podobného. Společně strávená doba jí prý odhalila nepříjemné pravdy. Podle ní jí nejvíce scházel osobní prostor, i když občas zároveň paradoxně cítila, že jí přítel nevěnuje tolik pozornosti, kolik by chtěla. 

"Byli jsme spolu celý den a on mi právě proto nevěnoval moc pozornosti. Neřekl mi třeba 'chybíš mi', i když bych to třeba ráda slyšela," říká devětadvacetiletá kosmetička.

Kudlaj řekl, že experimentu nelituje, přestože jej nakonec dovedl k závěru, že s Viktorií nejsou naladěni na stejnou strunu. "Jsme každý úplně jiný," posteskl si třiatřicetiletý obchodník. Pár svá želízka nyní hodlá prodat v dobročinné aukci.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Lille ukončilo letitou nadvládu PSG v Superpoháru

Fotbalisté Lille ukončili letitou nadvládu Paris St. Germain ve francouzském Superpoháru. V dnešním utkání hraném v Tel Avivu zvítězil mistrovský celek 1:0 brankou portugalského záložníka Xeky ze závěru prvního poločasu.

Paris St. Germain vyhrál předchozích osm ročníků Superpoháru včetně toho předchozího, který se kvůli pandemii koronaviru hrál až letos v lednu. Pařížané v minulé sezoně po třech letech nevyhráli ligu, ale uspěli alespoň v domácím poháru po vítězství 2:0 nad Monakem.

O Superpohár hráli svěřenci Mauricia Pochettina bez hvězdného Kyliana Mbappého. V posledních 20 minutách si odbyl soutěžní premiéru po příchodu z Liverpoolu kapitán nizozemské reprezentace Georginio Wijnaldum.

Francouzský fotbalový Superpohár v Tel Avivu:

Lille - Paris St. Germain 1:0 (1:0)

Branka: 45. Xeka.

Lille vyhrálo Superpohár poprvé v historii a ukončilo osm ročníků trvající nadvládu PSG.

před 3 hodinami

Nevládní organizace zachránily za poslední den ze Středozemního moře 500 migrantů

Lodě nevládních organizací v neděli poskytly pomoc a přijaly na palubu zhruba 500 migrantů, které vylovily ve střední části Středozemního moře, mezi Libyí, Tuniskem, Itálií a Maltou. Oznámila to francouzská organizace SOS Méditerranée. Její loď v sobotu zachránila dalších 200 osob a na palubě má v současnosti na 550 migrantů, uvedla agentura AFP.

Nejvýznamnější zásah byl v noci na neděli nedaleko libyjských břehů. "Záchranná akce v mezinárodních vodách byla velice nebezpečná, velké plavidlo postavené ze dřeva s více než 400 osobami na palubě začalo nabírat vodu," uvedla francouzská organizace. Záchranné akce se účastnily i lodě Sea Watch 3 a Nadir německých organizací Sea Watch a ResQship. Při dalším zásahu nedaleko Malty loď Ocean Viking přijala na palubu dalších 100 migrantů.

Za posledních 48 hodin lodě zachránily zhruba 700 migrantů, kterým poskytly základní pomoc.

Podle Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky z Afriky do Evropy připlulo letos dosud po Středozemním moři zhruba 45 000 lidí. To je výrazně více než za stejné období v loňském roce. Více než polovina tohoto počtu připadá na trasu z Libye a Tuniska do Itálie a na Maltu. S růstem pokusů dostat se do Evropské unie se ale zvyšuje i počet úmrtí na moři. Mezinárodní organizace pro migraci uvedla, že v první polovině letošního roku zemřelo ve Středozemním moři přes 1100 migrantů, což je také více než vloni.

Zdroj: ČTK
Další zprávy