Ukrajinská dvojice byla 123 dní spoutána řetězem. Snaha upevnit vztah nevyšla

Ukrajinská dvojice byla 123 dní spoutána řetězem. Snaha upevnit vztah nevyšla
Alexandr Kudlaj a Viktoria Pustovitovová měli jeden z těch vztahů, kdy se lidé stále rozcházejí a dávají dohromady. Rozhodli se tedy, že ho upevní - a to docela zvláštním způsobem.
Dělali všechno spolu - nakupovali...
... pili čaj. Pořád spoutaní řetězem na zápěstí.
Společně strávená doba jim prý nakonec odhalila nepříjemné pravdy. Viktorii nejvíce scházel osobní prostor, i když občas zároveň paradoxně cítila, že jí přítel nevěnuje tolik pozornosti, kolik by chtěla. 
Foto: Reuters
Reuters Reuters
18. 6. 2021 15:36
Alexandr Kudlaj a Viktoria Pustovitovová měli jeden z těch vztahů, kdy se lidé stále rozcházejí a dávají dohromady. Rozhodli se tedy, že ho upevní. A to tím, že se k sobě připoutají řetězem na zápěstí. Strávili tak 123 dní, a to pod dohledem sociálních sítí a televize. Nakonec to ovšem dopadlo to jinak, než čekali. Rozešli se, informuje agentura Reuers.

Pár z Charkova se k sobě rozhodl připoutat na svatého Valentýna a byl to jejich poslední pokus, jak narušit nekončící řetěz rozchodů a udobřování. Během experimentu dělali všechno spolu, od nákupů až po pauzy na cigaretu.

"Myslím, že to byla dobrá lekce," řekla Pustovitovová po uvolnění želízek a definitivním rozchodu s přítelem. Nedoporučila dalším párům pomýšlet na něco podobného. Společně strávená doba jí prý odhalila nepříjemné pravdy. Podle ní jí nejvíce scházel osobní prostor, i když občas zároveň paradoxně cítila, že jí přítel nevěnuje tolik pozornosti, kolik by chtěla. 

"Byli jsme spolu celý den a on mi právě proto nevěnoval moc pozornosti. Neřekl mi třeba 'chybíš mi', i když bych to třeba ráda slyšela," říká devětadvacetiletá kosmetička.

Kudlaj řekl, že experimentu nelituje, přestože jej nakonec dovedl k závěru, že s Viktorií nejsou naladěni na stejnou strunu. "Jsme každý úplně jiný," posteskl si třiatřicetiletý obchodník. Pár svá želízka nyní hodlá prodat v dobročinné aukci.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Běloruský soud poslal na rok a půl do vězení novináře, měl urazit prezidenta a policii

Běloruský soud poslal na rok a půl do vězení novináře Sjarheje Hardzijeviče, kterého shledal vinným z urážky prezidenta země a pomluvy dvou policistů. S odvoláním na Běloruskou asociaci novinářů o tom informovala agentura AP, podle níž je verdikt součástí represí, které běloruské úřady rozpoutaly proti nezávislým médiím a obhájcům lidských práv. Hardzijevič vinu nepřiznal, obhajoba se hodlá proti rozsudku odvolat.

"Nemám s těmito zločiny nic společného, nepokládám se za vinného," prohlásil u soudu ještě před vynesením rozsudku padesátiletý novinář, který nyní musí rovněž zaplatit odškodné policistům ve výši 2000 běloruských rublů každému z nich (přibližně 17 000 korun) a státu poplatek 174 rublů (1500 korun).

Hardzijevič skončil před soudem kvůli obviněním v souvislosti se zprávami v chatovací skupině v aplikaci Viber, kterou někdo loni smazal. Jeho obhájci požadovali, aby bylo obvinění staženo kvůli nedostatku důkazů a kvůli nemožnosti prokázat trestný čin, píše AP. Co konkrétně v údajně urážlivé zprávě zaznělo, nicméně agentura ani asociace nespecifikovaly.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

USA předaly Rusku seznam diplomatů, kteří musí opustit zemi

Spojené státy předaly ruskému velvyslanectví seznam 24 diplomatů, kteří musí do 3. září opustit zemi. V rozhovoru pro magazín National Interest to řekl ruský ambasador ve Washingtonu Anatolij Antonov. Z jeho vyjádření není jasné, zda požadavek Spojených států vyvolal nějaký konkrétní spor, napsala agentura Reuters. Podle agentury TASS diplomaté odjíždějí kvůli končícím vízům. Mluvčí americké diplomacie označil velvyslancovy výroky za nepřesné.

"Téměř všichni odjedou bez toho, aniž by byli nahrazeni, protože Washington náhle zpřísnil postup vydávání víz," uvedl Antonov a zároveň prohlásil, že ruské diplomatické mise ve Spojených státech jsou "bezprecedentně omezovány" a restrikce se podle něj stupňují.

"Američtí kolegové jsou v tomto ohledu vytrvalí a kreativní. Vyhošťování diplomatů se tu a tam děje pod za vlasy přitaženými záminkami. Loni v prosinci ministerstvo zahraničí jednostranně stanovilo tříletý limit pro dobu nasazení ruského personálu ve Spojených státech, které - pokud je nám známo - neuplatňuje vůči žádné jiné zemi," nechal se slyšet ruský velvyslanec.

Zdroj: ČTK
Další zprávy