Učitel z legrace podpálil studentce vlasy

Kristina Winklerová
14. 4. 2009 9:15
Londýn - Přednášející na jedné z nejvýznamnějších zemědělských vysokých škol ve Velké Británii pozdě lituje nevydařeného opileckého žertíku.

Za to, že své studentce na večírku podpálil vlasy, mu hrozí vyhazov a také tučná pokuta.

Osmatřicetiletý vyučující se podle deníku DailyMail zúčastnil oslavy, kterou pořádala Myerscough College u příležitosti svátku svatého Patrika. Během večera ho zaujalo číro studentky Jennifer a pro pobavení ostatních se ho rozhodl zapálit.

Jennifer byla na své číro velmi pyšná a k jeho denní údržbě používala velké množství laku.

Možné tragédii zabránila další ze studentek, Jessica Holtová, která hořící vlasy rychle uhasila.

"Slečna Holtová viděla pachatele, jak stojí za zády její přítelkyně a drží v ruce červený zapalovač, který vzápětí přiložil k vlasům poškozené," popsal u soudu žalobce.

Dostanu výstrahu?

Jessica okamžitě uhasila plameny a šla si stěžovat k ochrance stojící u dveří. Snažila se oslovit také lektora, který se smál a vesele bavil se svou společností. Nenechal se ale vyvést z míry, napil se a obsah svých úst na Jessicu vyprskl.

Zadržený výtržník se k napadení obou studentek přiznal, necítil ale, že by se dopustil něčeho špatného.

"Nemyslel jsem si, že je trestné zapálit něčí vlasy… dostanu výstrahu?" zeptal se při zatýkání policistů.

Výtržník bude na nevydařený večírek vzpomínat ještě dlouho. Prozatím byl v zaměstnání suspendován a s největší pravděpodobností bude vyloučen, jen co proběhne disciplinární řízení.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 33 minutami

Poslední debatu kandidátů na kancléře SRN provázely spory o sociální témata

Spory o sociální témata, ochranu klimatu a také budoucí německou vládu provázely třetí televizní debatu kancléřských kandidátů konzervativní unie CDU/CSU Armina Lascheta, sociální demokracie SPD Olafa Scholze a Zelených Annaleny Baerbockové. Dnešní společné vystoupení trojice kandidátů bylo před nadcházejícími parlamentními volbami poslední. Vybírat nové složení Spolkového sněmu budou Němci za týden, tedy v neděli 26. září.

Další zprávy