Tvář Margarity Paroubkové otiskne za 200 tisíc bulvár

ČTK ČTK
3. 11. 2009 12:20
Dcera šéfa ČSSD se narodila v neděli. Peníze inkasované za fotky pošlou Paroubkovi na charitu
Petra Paroubková
Petra Paroubková | Foto: Zuzana Mináčová

Praha - Bulvární deník Aha! zaplatil 200 tisíc korun za snímky novorozené Margarity Paroubkové, která se v neděli narodila předsedovi ČSSD Jiřímu Paroubkovi a jeho ženě Petře.

Peníze mají jít na dobročinné účely. Informoval o tom v dnešním vydání listu jeho šéfredaktor Lubor Černohlávek.

Podle něj deník přišel za Petrou Paroubkovou s reálnou nabídkou na fotografování její dcery jako první.

"Pokud chcete snímky malé, zapojte se do mého charitativního projektu a pošlete 200 tisíc korun těm, kteří to nejvíce potřebují," tlumočil Černohlávek její vyjádření.

Polovinu částky podle něj získá dětský domov v Krásné Lípě a druhou pak sdružení SOS dětských vesniček.

Aha! bylo první

Paroubkova dcera se narodila v neděli v pražské motolské nemocnici. Rodiče krátce po jejím narození prohlásili, že společný krátký fototermín poskytnou médiím až v den odchodu z nemocnice. Deník Aha! zveřejnil jejich snímky ale již v pondělí.

Lídr ČSSD Paroubek (56) už má dospělého syna z prvního manželství se Zuzanou Paroubkovou. Před dvěma lety se mu narodila vnučka. Svou nynější manželku Petru, která je o 21 let mladší než on, si vzal předloni v listopadu.

Paroubek není jediným českým politikem, kterému se nedávno narodilo dítě. Šéfovi ODS Mirkovi Topolánkovi se narodil syn Nicolas předloni v červenci.

Jeho matkou je místopředsedkyně sněmovny Lucie Talmanová (ODS), s níž Topolánek žije. Třiapadesátiletý Topolánek už má dvě dospělé dcery a dospívajícího syna, stejně jako Paroubek už je také dědečkem.

Čáp přiletěl nedávno také do rodiny Martina Bursíka a Kateřiny Jacques, kterým se 19. října narodila holčička Noemi.

Foto: Aktuálně.cz
Blog Petry Paroubkové na Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 23 minutami

Basketbalistky USK i potřetí pokořily Hradec Králové a mají rekordní 15. titul

Basketbalistky ZVVZ USK Praha získaly rekordní 15. titul v samostatné české lize a překonaly Žabiny Brno. Svěřenkyně trenérky Natálie Hejkové ve třetím finálovém utkání vyhrály doma nad Hradcem Králové 105:66 a ovládly sérii 3:0 na zápasy. V soutěži triumfovaly pojedenácté v řadě, Žabinám se to povedlo třináctkrát za sebou. V součtu s federální ligou se USK vyrovnal s 23 triumfy dalšímu pražskému celku Spartě.

USK drží v domácí soutěži neporazitelnost už 213 utkání a přemožitelky nepoznaly osmou celou sezonu v řadě. Naposledy prohrály ve 3. utkání finále v roce 2013 s Žabinami (tehdy IMOS Brno). Hradecký Sokol vyrovnal stříbrem své největší úspěchy z let 2015 a 2017.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 28 minutami

Rusko vyhostí v odvetě za krok Washingtonu deset amerických diplomatů

Rusko vyhostí deset amerických diplomatů a zváží další odvetné kroky vůči Washingtonu, oznámil dnes ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Americkému velvyslanci zároveň doporučil, "aby se vrátil domů ke konzultacím". Moskva podle šéfa ruské diplomacie vyhostí i tři diplomaty z Polska v odpovědi na podobný krok Varšavy. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury.

Moskva podle Lavrova vyhostí kromě deseti amerických také tři polské diplomaty v reakci na stejný krok Varšavy, uvedla DPA.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Prezidenti Macron a Zelenskyj a kancléřka Merkelová po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska od ukrajinských hranic a z Krymu

Prezidenti Francie a Ukrajiny Emmanuel Macron a Volodymyr Zelenskyj s německou kancléřkou Angelou Merkelovou po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska z ukrajinských hranic a z Krymu. Ruský prezident Vladimir Putin dnes naopak vyzval Macrona a Merkelovou, aby donutili Ukrajinu k zastavení provokací na hranicích s Ruskem. Napjatá situace trvá už déle než týden, Rusko poslalo k hranicím desetitisíce vojáků, kteří se tam účastní vojenského cvičení.

Další zprávy