8 nejčastějších nočních můr: Co znamenají a jak je řešit?

Ilustrační foto
Špatně oblečený nebo dokonce nahý: Sen může zrcadlit nejenom stav vašeho sebevědomí, ale i vašeho svědomí. Oblečení v takovém snu totiž asociuje skrýš, do které se dá schovat. Dotyčný tedy v reálném životě buď něco skrývá před okolím, nebo ho naopak trápí nedostatečné sebevědomí.
Ztraceni nebo chyceni: Tento sen může upozornit na to, že ve svém podvědomí se cítíme být uvězněni a nevíme, jak situaci řešit dál.
Pád z velké výšky: Zřejmě je to ho na vás moc a nezvládáte zadané úkoly. Stres vás pak ve snech dohání k nepříjemnému a tíživému pocitu, že padáte z velké výšky.
Vypadlý nebo ztracený zub: Sen, v němž velmi živě zažíváte pocit, že jste přišli o část svého chrupu, může ve skutečnosti znamenat, že se trápíte obtížnou a nepříjemnou komunikací, ať už se svým šéfem nebo s partnerem.
Foto: Thinkstock
Thinsktock
20. 9. 2015 8:48
Jaké noční můry se nám zdají nejčastěji? Co symbolizuje pád z velké výšky, stres ze školy nebo vypadlý zub?
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Někdo nastražil výbušninu do vozu severoirské policistky, podezřelá je Nová IRA

V Severním Irsku někdo nastražil bombu do automobilu policistky ve městě Dungiven nedaleko Londonderry. Policejní služba Severního Irska (PSNI) dnes uvedla, že bomba byla ve voze před domem policistky pracující na částečný úvazek objevena v pondělí a v noci na dnešek byla zneškodněna. Policie z činu podezírá radikály ze skupiny Nová IRA.

Zdroj: ČTK
Další zprávy