reklama
 
 

Zombíci budou tyranizovat lidstvo ještě pár let, seriál Živí mrtví dostal osmou sérii

17. 10. 2016 16:40
Daryl Daryl | Foto: AMC
Oblíbený americký seriál Živí mrtví bude pokračovat osmou sérií. Již v neděli 23. října má premiéru první díl sedmé série, kdy se fanoušci po půlroční pauze dozvědí, jaká z hlavních postav zemře.

Americká kabelová televize AMC si objednala další řadu seriálu Živí mrtví (The Walking Dead), jak informoval server The Variety.

Osmá série bude mít celkem 16 dílů a na obrazovkách se objeví koncem roku 2017.

Populární seriál je zasazen do postapokalyptické budoucnosti, v níž se lidé kvůli neznámé nákaze proměňují v nebezpečné zombie a po světě chodí jen málo přeživších. Mezi ně patří Rick Grimes (Andrew Lincoln) a jeho skupina, která se na konci šesté řady dostala do pasti.

Seriál vychází ze stejnojmenné komiksové předlohy Roberta Kirkmana a od roku 2010, kdy jej AMC vysílá, si získal miliony fanoušků.

Šestou sérii sledovalo v USA v demografické skupině 18–45 let průměrně 6,5 milionů diváků. Pátá série měla sledovanost vyšší, ale celkově každý díl přiláká kolem 13 milionů diváků, čímž seriál poráží většinu své konkurence, píše The Variety.

V neděli 23. října má premiéru první díl sedmé série, kdy se diváci po měsících spekulací dozvědí, koho záporák Negan (Jefrrey Dean Morgan) zabil baseballovou pálkou. Na diskusních fórech se objevují různé teorie, scenáristé však totožnost Neganovy oběti drží pod pokličkou.

Tvůrci v říjnu na newyorském Comic Conu potvrdili, že v prvním díle se diváci dozvědí, kdo zemře. Podle Variety však není možné odhadnout, zda první díl zlomí rekord začátku páté série, který vidělo přes 17 milionů diváků.

Čtenáři komiksu vědí, koho Negan ubil k smrti. Avšak scenáristé seriálu se komiksu nedrží striktně, umřít tak může jiná osoba. Většina fanoušků však má jasno: nesmí a nemůže to být Daryl, jejich nejoblíbenější postava.

autor: Marie Dostálová | 17. 10. 2016 16:40

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama