Zavraždil ženu i milenku. Teď hledá lásku v reality show

pej
13. 5. 2014 8:00
Turecký muž v minulosti zabil dvě ženy. Teď se hlásí do reality show a opět chce najít lásku.
Sefer Celinak | Video: YouTube

Video - Sefer Celinak z Turecka se přihlásil do reality show "čestný člověk hledá nový život", jejímž prostřednictvím chtěl najít novou lásku. V přímém přenosu se přiznal k vraždě své ženy a milenky, které kdysi spáchal.

První čin provedl krátce po svatbě, protože pojal podezření, že jeho manželka je mu nevěrná. Za úmyslnou vraždu byl odsouzen k trestu odnětí svobody na 13 let, ze kterých si odpykal pouhé čtyři. Díky amnestii byl propuštěn na svobodu.

Brzy si našel novou partnerku. Ta se kvůli němu nechtěla nechat rozvést a skončila tak svůj život kvůli sekeře, kterou měl v ruce. "Nešlo o záměr, zemřela náhodou," řekl v televizi Sefer Celinak.

Po odkrytí těchto tajemství, ke kterým se bez okolků přiznal navíc s tvrzením, že je pouhou "obětí osudu", ho moderátorka pořadu vykázala ze studia.

 

Právě se děje

před 48 minutami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy