reklama
 
 

Na Most! do Severky. Poslední díl seriálu mohou sledovat diváci s tvůrci v hospodě

19. 2. 2019 10:37
Upoutávka na seriál Most! | Video: Česká televize |  01:38
Poslední díl úspěšného seriálu Most! budou moci 25. února sledovat diváci společně s jeho tvůrci. Místem setkání bude hospoda Severka, v níž se hrdinové seriálu scházejí. Před projekcí se uskuteční autogramiáda.

Poslední díl odvysílá Česká televize v pondělí 25. února mimořádně až ve 21:45, tedy později než jiné díly. Na projekci v Severce je nezbytná bezplatná registrace. Zájemci ji mohou získat přímo v hospodě u výčepu. "Protože kapacita malebné hospůdky je omezená, každý si může vzít maximálně dvě vstupenky," uvedla mluvčí mosteckého magistrátu Alena Sedláčková.

Kdo nezíská vstup na projekci z kapacitních důvodů, může mezi 18:00 až 19:30 přijít do Severky na autogramiádu. "Budou k dispozici podpisové karty a fanoušci se budou moci i vyfotit se seriálovými hrdiny," uvedla mluvčí. Doprovodný program v mostecké hospodě budou moderovat Ester Janečková a Martin Kavan.

Komediální seriál Most! je společným projektem scenáristy Petra Kolečka a režiséra Jana Prušinovského. Od ledna jej uvádí Česká televize.

autor: ČTK | 19. 2. 2019 10:37

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama