Za tohle mě vyhodí. Moderátorka se v živém vstupu přeřekla, host smíchy málem upadl

pru pru
27. 5. 2023 7:25
Moderátorka americké televizní stanice CBS Sports Kate Abdoová pobavila svým trapasem ve vysílání sebe i své kolegy. Omylem se totiž při komentování fotbalového zápasu odhlásila jiným jménem stanice. "My jsme Fox Sports... Co? Fox Sports? Jsme na CBS," přeřekla se hlasatelka, která v tu chvíli se svými kolegy propukla v nezastavitelný smích.
"Všichni dostaneme padáka. Je na Foxu nějaká práce?“ vtipkoval jeden z moderátorů. | Video: Twitter/CBS Sports

Abdoová se poté za smíchu tří dalších moderátorů, kteří nebyli schopni pokračovat ve svých vstupech, několikrát omluvila. "Všichni dostaneme padáka. Je na Foxu nějaká práce?" vtipkoval jeden z jejích kolegů, který se stále "válel" smíchy pod hlasatelským pultem.

Po chvíli pak moderátorka svou chybu odůvodnila tím, že se jí posunulo čtecí zařízení, a musela tak improvizovat. Kvůli nervům ji jako první volba vytanula na mysli stanice Fox Sports, kde pracovala do roku 2020 a která se ale řadí mezi největší rivaly právě CBS Sports.

Video zveřejnila na svých sociálních sítích nejprve samotná televizní stanice. Záběry pak získaly na Twitteru statisíce zhlédnutí. Komentující se moderátorky, která se řadí mezi nejznámější televizní sportovní hlasatelky ve Spojených státech, ve velké míře zastávali. "Jestli ji za tohle vyhodí, tak budeme všichni protestovat! To byl jeden z nejskvělejších televizních momentů," uvedl pod videem jeden z fotbalových fanoušků.

Moderátor se "zbořil" ve studiu. Strhnul s sebou i kolegyni a vznikl virální hit (21. 5. 2023)

Moderátor Kurt Ludlow propukl najednou ve spontánní záchvat smíchu. | Video: Twitter/WSYX
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy