Sedmou řadu StarDance vyhrála Marie Doležalová. Lukáš Pavlásek skončil třetí

Magazín Magazín
Aktualizováno 19. 12. 2015 22:37
V přímém přenosu České televize skončila sedmá řada taneční soutěže osobností StarDance ...když hvězdy tančí. Odborná porota a televizní diváci rozhodli, že vítězem se stala Marie Doležalová. Herečka Jitka Schneiderová se umístila druhá, Lukáš Pavlásek skončil na třetím místě.
StarDance
StarDance | Foto: ČTK

Praha – Taneční show StarDance skončila, vítězem sedmé řady se stala herečka Marie Doležalová. Rozhodla o tom odborná porota a televizní diváci, kteří hlasovali přes SMS. 

Finálový večer odstartovali komik Lukáš Pavlásek s Lucií Hunčárovou, kteří předvedli sambu. Porota jejich výkon ohodnotila pouze 20 body.

"Vy jste se fakt zlepšili, občas jsi byl i správně do hudby. I když k sambě to pořád mělo daleko," zhodnotil jejich vystoupení porotce Ján Révai. "Nouze naučila i Pavláska tancovat," dodal Radek Balaš.

Daleko lepší hodnocení obdrželi od poroty Jitka Schneiderová a Marek Dědík za jive. "Jsem z vašeho čísla nadšený," řekl Balaš. "Skvělá energie," potvrdil jeho slova kolega z poroty Zdeněk Chlopčík. Taneční pár získal téměř absolutní hodnocení, 39 bodů.

Marie Doležalová a Marek Zelinka vsadili při prvním finálovém tanci na sambu. "Tanec by potřeboval větší vnitřní dynamiku. Máte vynikající choreografii, to oceňuji a smekám," zhodnotil Radek Balaš. Porota Doležalovou ohodnotila 37 body.

Druhé kolo

Ve druhém kole předvedl Pavlásek quickstep, za který si od poroty vysloužil další přísné hodnocení. To se nakonec odrazilo na finálovém bodování, kdy obdržel pouze 23 bodů. 

Jitka Schneiderová a Marek Dědík okouzlili porotu waltzem, za který získali 38 bodů. "Vy jste si to nemohli zkazit, mohli jste si to pouze vylepšit, a to jste udělali. Opět jsem byl nadšený," zhodnotil jejich taneční výkon Jan Révai.

Doležalová a Zelinka zakončili druhé kolo valčíkem, za který sklidili od publika hlasitý aplaus. A své nadšení neskrývala ani porota, která páru dala absolutní hodnocení 40 bodů. "Krása, krása, krása. Maruško, vy jste tanečně vyzrála. Je vidět, že si to užíváte. Nejlepší valčík této řady," dodal Zdeněk Chlopčík.

Třetí kolo – freestyle

V posledním, třetím kole měli soutěžící volnou taneční disciplínu. Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová získali za kreaci na skladbu A Hard Day's Night od The Beatles 21 bodů.

Jitka Schneiderová a Marek Dědík zakončili svoji účast ve StarDance tancem na skladbu od zpěvačky Adele, vysloužili si za ni absolutní ohodnocení.

Marie Doležalová a Marek Zelinka se rozloučili s taneční soutěží originální choreografií, kterou porota ocenila rovněž 40 body.

Sem z toho Eben...

Fotka zveřejněná uživatelem Lukáš Pavlásek (@lukaspavlasek),

 

Právě se děje

Další zprávy