Temný případ má své hrdiny. Colina Farrella a Rachel McAdams

jla
Aktualizováno 26. 9. 2014 11:15
Colin Farrell, Rachel McAdams a Vince Vaughn přijali nabídku pro druhou sérii Temného případu.
Colin Farrell
Colin Farrell | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Po dlouhých měsících spekulací a mnoha jmen, mezi kterými se objevil i Brad Pitt či Christian Bale, je jasno. Ve druhé sérii populárního seriálu Temný případ si zahraje Colin Farrell známý z oceňovaného filmu V Bruggách nebo Telefonní budka a Vince Vaughn (Nesvatbovi, Čtvery Vánoce).

"Na natáčení se moc těším. Budeme točit čtyři nebo pět měsíců v Los Angeles. Budu tak doma a uvidím své děti," komentoval Farrell.

Server Variety v pátek informoval o tom, že v hlavní ženské roli se zřejmě objeví Rachel McAdams (Půlnoc v Paříži, Navždy spolu). Ústřední čtveřici by měl doplnit Taylor Kitsch, který hrál už v první sérii.

Podle scenáristy Nica Pizzolatta bude druhá série o "tvrdých ženách, zlých lidech a okultní historii amerického dopravního systému."

Colin Farrell ztvární postavu Raye Velcora, detektiva, jehož loajalita se tříští mezi nadřízené ve zkorumpovaném policejním oddělení a vlastní kariéru zločince, která ho ovládá.

Vince Vaughn si zahraje Franka Semyona, zločince z povolání, který čelí hrozbě ztráty vlastního impéria poté, co se jeho pokus o legitimní podnikání zvrtne následkem vraždy obchodního partnera.

Osmidílné drama se začne natáčet tento podzim v Kalifornii. “Celá druhá řada se bude odehrávat na území Kalifornie. Stejně jako v první sezóně se pokusíme zachytit onu unikátní psychosféru místa," potvrdil již v minulosti autor seriálu Nick Pizzolatto. První dvě epizody bude režírovat Justin Lin.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 26 minutami

Vojtěch Filip po infarktu opustil nemocnici, lékaři mu povolili domácí péči

Předseda komunistů Vojtěch Filip v pátek kolem 11:00 po dvou dnech hospitalizace kvůli infarktu opustil nemocnici. Lékaři pražské Všeobecné fakultní nemocnice po dopolední poradě povolili jeho propuštění. Filip informoval, že po zastávce v kanceláři odjel domů do Českých Budějovic.

Lékaři Filipův infarkt zachytili v časném stadiu. Ve středu uvedli, že to dává pacientovi naději na časné propuštění do domácí péče.

"Jsem rád, že mohu být s rodinou a vnoučaty. Ještě jednou děkuji za lékařskou péči i milé zprávy, které mi lidé posílají. Jsou pro mne velkou pobídkou do další práce. Rozhodně však budu dodržovat pokyny lékařů," cituje Filipa jeho strana na Facebooku.  Už dříve uvedl, že nehodlá nic měnit na kandidatuře pro dubnový sjezd KSČM, na němž bude obhajovat mandát.

Další zprávy