Temný případ má své hrdiny. Colina Farrella a Rachel McAdams

jla
Aktualizováno 26. 9. 2014 11:15
Colin Farrell, Rachel McAdams a Vince Vaughn přijali nabídku pro druhou sérii Temného případu.
Colin Farrell
Colin Farrell | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Po dlouhých měsících spekulací a mnoha jmen, mezi kterými se objevil i Brad Pitt či Christian Bale, je jasno. Ve druhé sérii populárního seriálu Temný případ si zahraje Colin Farrell známý z oceňovaného filmu V Bruggách nebo Telefonní budka a Vince Vaughn (Nesvatbovi, Čtvery Vánoce).

"Na natáčení se moc těším. Budeme točit čtyři nebo pět měsíců v Los Angeles. Budu tak doma a uvidím své děti," komentoval Farrell.

Server Variety v pátek informoval o tom, že v hlavní ženské roli se zřejmě objeví Rachel McAdams (Půlnoc v Paříži, Navždy spolu). Ústřední čtveřici by měl doplnit Taylor Kitsch, který hrál už v první sérii.

Podle scenáristy Nica Pizzolatta bude druhá série o "tvrdých ženách, zlých lidech a okultní historii amerického dopravního systému."

Colin Farrell ztvární postavu Raye Velcora, detektiva, jehož loajalita se tříští mezi nadřízené ve zkorumpovaném policejním oddělení a vlastní kariéru zločince, která ho ovládá.

Vince Vaughn si zahraje Franka Semyona, zločince z povolání, který čelí hrozbě ztráty vlastního impéria poté, co se jeho pokus o legitimní podnikání zvrtne následkem vraždy obchodního partnera.

Osmidílné drama se začne natáčet tento podzim v Kalifornii. “Celá druhá řada se bude odehrávat na území Kalifornie. Stejně jako v první sezóně se pokusíme zachytit onu unikátní psychosféru místa," potvrdil již v minulosti autor seriálu Nick Pizzolatto. První dvě epizody bude režírovat Justin Lin.

 

Právě se děje

Další zprávy