reklama
 
 

TOP 10 - Zvolte největší lidské souboje

18. 4. 2007 0:00
Kdo vyhraje? Simona Krainová, nebo Zuzana Belohorcová.

Praha - Kdo svádí větší souboj Zuzana Belohorcová, nebo Pavel Trávníček? Hlasujte v televizní anketě TOP 10. Tentokrát jsou tématem souboje.


1. Zuzana Belohorcová - souboj s erotikou
Modelka Zuzana Belohorcová je naprvní pohled krásná žena, které leží všichni doslova u nohou. Skutečnost je ale bohužel trochu jiná. Díky svému dřívějšímu spojení s erotikou bojuje dnes se závistí, nedostatkem práce a stále neúspěšně hledá životního partnera. Hlasujte pro souboje Zuzany Belohorcové, které před veřejností doposud ukrývala. 

2. Petr Bříza - souboj na vrcholu kariery
Hokejista Petr Bříza se před rokem stal nejlepším hráčem hokejové extraligy a souboje na ledě pro něj byly denním chlebem. Ten nejtěžší souboj u něj nastal v jeho 42 letech, kdy se musel rozloučit se svojí celoživotní láskou. Hlasujte pro sportovce, který na vrcholu ukončil hokejovou kariéru a stal se manažerem. 

3. Požárníci - souboj s ohněm
Denně se utkávají s jedním z nejtěžších přírodních živlů. Zachraňují lidské životy a mění lidské osudy. Náš reportér Jakub Zahradníček strávil den s týmem hasičů a na vlastní kůži zjistil, jaké to je svést souboj tváří v tvář s ohněm.  

4. Ostré holky a jejich souboje v blátě
Ženské souboje v blátě se stávají stále populárnějším sportem. Pouze v plavkách si v reportáži Mercedes Wimmerové změří síly hned několik žen. Hlasujte pro reportáž, kde se sexy ostré dívky utkají v netradičním ringu plném bláta. 

5. Helena Štáchová - souboj o život
Souboj s nemocí bývá někdy velmi těžký a ne vždy se dostaví dostatek sil bojovat. Herečka Helena Štáchová, která už řadu let propůjčuje hlas loutce Hurvínkovy partnerky Máničky, se po těžké léčbě rakoviny rozhodla v reportáži Top 10 ohlédnout zpět a vzpomíná na svůj souboj o život. 

6. Jana Švandová - souboj s časem
Čas je neúprosný a tento boj podstoupí v životě téměř každý z nás. Jaké je tajemství  stále půvabné Jany Švandové na vítězství v tomto souboji? Hlasujte pro reportáž, kde vám herečka Jana Švandová poradí jak vypadat stále mladě. 

7. Pavel Trávníček - souboj na dlouhou trať
Herec Pavel Trávníček se připravuje na souboj s 22 kilometry. Se svojí mladou partnerkou Monikou poběží vyčerpávající maraton. Jak se připravují? Kdo bude lepší?

8. Simona Krainová - věčný boj s bulvárem
Topmodelka Simona Krainová se za svou kariéru nikdy neutkávala s bulvárem tak jako v poslední době. Pouští se do souboje a nehodlá zůstat jen u slov. Na pomoc si volá právníky a vše hodlá řešit soudní cestou. Dívejte se na boj Simony Krainové v Top 10. 

9. Souboj na pěsti - Martin France
Odražená rohovka, přeražená spánková kost, vyražený zub, podlitiny v obličeji. Nedobrovolný pěstní souboj zažil nedávno zpěvák Martin France, který byl v noci přepaden přímo na ulici. Hlasujte pro bolestivý souboj mladého zpěváka, ze kterého si odnesl zranění, která mu budou osudnou noc ještě dlouho připomínat. 

10. Souboj o Olympiádu
Česko se rozdělilo opět na dva tábory. Jedni chtějí v Čechách olympiádu, druhá polovina tvrdě nesouhlasí a mluví jen o neziskové a zbytečné akci. Jak se na tento souboj dívá profesionální sportovec Lukáš Pollert?


autor: gra | 18. 4. 2007 0:00

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama