reklama
 
 

Souboj o Paris Hilton vyhrál Larry King

25. 6. 2007 14:00
O právo prvního rozhovoru na svobodě svedly televize bitvu

New York - V úterý pustí Paris Hilton na svobodu poté, co si odpyká trest za řízení automobilu v podmínce pod vlivem alkoholu. A o den později dorazí ostře sledovaná celebrita do studia CNN, kde ji vyzpovídá Larry King.

Rivalové CNN, stanice ABC a NBC prý svedli s manažery dědičky hotelového impéria úporná jednání o tom, komu Paris poskytne rozhovor jako první. CNN v prohlášení tvrdí, že získala souhlas Hiltonové přesto, že za účast v rozhovoru neposkytne žádný honorář.

Ještě v pátek přitom stanice NBC hlásila, že to bude ona, kde se proslulá večírková celebrita jako první objeví. Údajně jí za to měla NBC vyplatit milion dolarů. Poté, co svůj "úlovek" oznámila konkurenční CNN, stanice NBC a ABC se nechaly slyšet, že už víc nebudou o rozhovor s Hiltonovou usilovat.

Paris Hiltonová byla odsouzena k pětačtyřiceti dnům ve vězení, nakonec jí byl kvůli přeplněnosti tamních věznic a údajnému dobrému chování trest snížen na 24 dnů. Na svobodu by se tak měla dostat v úterý. Ačkoliv správa věznice neuvedla, v kolik přesně bude slavná blondýna propuštěna, úřady už zakázaly parkování v okolí jejího domu v Hollywoodu.

Zákaz přišel na popud tamních obyvatel, kteří si stěžovali na ulice přeplněné přenosovými vozy a helikoptérami kroužícími nad jejich domy pokaždé, když v ostře sledovaném případu došlo k nějaké změně. A že jich bylo!

Pár dní poté, co celebrita - která se proslavila jen svým zděděným bohatstvím a neskutečnou výdrží při všemožných oslavách - objevila ve vězení, byla na čas propuštěna údajně ze zdravotních důvodů.

V noci prý mrzlo, Paris si stěžovala, že má k dispozici jen tři tenké deky, a to musela jednu používat jako podhlavník. Spoluvězeňkyně byly v noci na nervy z jejího hlasitého usedavého pláče, kvůli němuž prý nemohly spát.

Když pak soud zamítl možnost, že by si depresemi soužená Paris odpykala zbytek trestu v domácím vězení, média zaplavily zprávy, jak Paris ve své cele propláče i celé dny a odmítá komunikovat se světem.

Později však skrze mokrou tvář světu sdělila, že měla spoustu času přemýšlet a že jí pobyt ve vězení učiní lepším člověkem. "Být ve vězení je zatím ta nejtvrdší věc, jakou jsem zažila," píše šestadvacetiletá Paris v prohlášení, které do oběhu pustil její obhájce Richard Hutton. "Během několika posledních dní jsem měla spoustu času k přemýšlení a věřím, že se touto zkušeností učím a vyvíjím".

Původně modelka, příležitostná herečka a zpěvačka ve svém tři roky staré autobiografii napsala, že největším hříchem, kterého je člověk schopen, je nuda. Že by pro samou nudu prohlédla banalitu svého života a začala se se svým jměním věnovat zásadnějším věcem než nekonečným nákupům? Tomu věří snad jen ona sama.

Larry King, slavný novinář se slavnými kšandami, se jí na to určitě zeptá. Jeho show, která se vysílá od roku 1985 navštívily stovky významných osobností včetně presidentů Putina a Bushe. V středu zažije jeden ze svých dalších vrcholů, pravděpodobně ne pro brilantnost obsahu, ale pro svou sledovanost.

autor: jps | 25. 6. 2007 14:00

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama