Sofia Coppola s Billem Murraym už myslí na Vánoce v televizi

Kultura Kultura
16. 10. 2014 16:01
Americký herec Bill Murray si zopakuje spolupráci s režisérkou Sofií Coppolou ze Ztraceno v překladu. Tentokrát natočí vánoční speciál pro televizi.
Herec Bill Murray a režisérka Sofia Coppola si zopakují spolupráci ze Ztraceno v překladu.
Herec Bill Murray a režisérka Sofia Coppola si zopakují spolupráci ze Ztraceno v překladu. | Foto: Reuters

Praha – Herec Bill Murray a režisérka Sofia Coppola spolu naposledy spolupracovali na dramatu Ztraceno v překladu (2003), které získalo Oscara za Nejlepší původní scénář, jehož je Coppola autorkou.

Čtyřiašedesátiletý herec nyní serveru Variety poněkud zakódovaně řekl, že s Coppolou chystají menší vánoční projekt pro televizi, což režisérka potvrdila slovy: "Pracujme na vánočním speciálu. Nejsem si jistá, zda se odvysílá, ale mou motivací je, abych slyšela, jak zpívá to, co chci.“

Ukázka z filmu St. Vincent
Ukázka z filmu St. Vincent | Video:

Diváci se tedy dočkají zpívajícího Murrayho, což však nebude poprvé. V komedii St. Vincent, která dorazí do našich kin v lednu 2015, zpívá píseň od Boba Dylana. Rád se účastní různých improvizovaných vystoupení a například v roce 2012 zpíval na večírku golfového turnaji profesionálů a na kytaru ho doprovázel Clint Eastwood.

Murrayho jsme naposledy viděli ve filmu Grandhotel Budapešť, ve kterém měl pouze cameo roli. V dubnu příštího roku bude mít v USA premiéru komedie Rock the Kasbah, kde se herec objeví po boku Bruce Willise, Kate Hudson nebo Zooey Deschanel. Bude také dabovat postavu medvěda Balua z Knihy džunglí, která se do našich kin dostane 8. října 2015.

 

Právě se děje

Další zprávy