reklama
 
 

Slovenský Noční král posiluje štáb Zaklínače, bude trénovat Henryho Cavilla

26. 11. 2018 11:07
Herec Vladimir Furdík se bude na seriálovém Zaklínači starat o bojovou choreografii a věnovat se Henrymu Cavillovi, který ztvární ústřední postavu série, Geralta z Rivie. Furdík proslul coby Noční král (Night King) v slavném seriálu Hra o trůny.

Slovenský kaskadér a herec pomůže Cavillovi v jeho tréninku s mečem, bude se podílet na bojovém cvičení i choreografii v seriálu, který Netflix momentálně natáčí v Maďarsku. Informaci přinesl místní web SorozatWiki, který citoval Furdíka.

Slovák patří od 90. let v Hollywoodu mezi známé kaskadéry a herce drobných rolí, účinkoval ve filmech jako Skyfall, Princ z Persie: Písky času nebo Prometheus. Televizní fanoušci ho znají jako tajemnou postavu Nočního krále ze seriálu Hra o trůny.

Netflix připravuje seriál Zaklínač na motivy knih polského spisovatele Andrzeje Sapkowského, který rovněž dohlíží na samotné natáčení. Fanoušci stejnojmenné videoherní série zatím kritizují výběr hlavního představitele i vedlejších rolí, které podle nich neodrážejí atmosféru knih, natož herní adaptace.

Podívejte se, jak bude vypadat seriálový Zaklínač

Takto bude vypadat Zaklínač v připravovaném seriálu od Netflixu | Video: Netflix |  00:22

autor: Magazín | 26. 11. 2018 11:07

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama