reklama
 
 

Seriál Letiště končí. Třetí řada už nebude

16. 10. 2007 16:00
Producenti už chystají další projekt

Praha - Do Vánoc, takový je osud českého seriálu Letiště. Tvůrci ho považují za dějově uzavřený a Prima s ním s velkou pravděpodobností v jarním schématu nepočítá.

"Měli jsme smlouvu na dvě série, s další řadou už nepočítáme. Poslední natáčecí den máme 27. října, poté likvidujeme," uvedl pro Aktuálně.cz producent seriálu Petr Bílek.

Televize je ani nekontaktovala, že by v seriálu chtěla pokračovat. "Ale my jsme s třetí sérií moc nepočítali, seriál je  prostě dějově uzavřený," tvrdí producent.

Letiště láká v pondělí a ve středu k obrazovkám průměrně okolo 700 tisíc diváků. Nemůže konkurovat pondělním Hraběnkám na ČT, natož novácké Pojišťovně štěstí, která k prvnímu dílu třetí série přilákala 1,8 milionu diváků.

"V tuto dobu teprve sestavujeme jarní vysílací schéma a otázkou je, co z vlastní tvorby včetně seriálů nasadíme," říká jen mluvčí televize Prima Ladislav Pavlík.

Seriál "o letišti, letuškách a letcích" má na internetu i neoficiální fanouškovské stránky. "Co se týče naší strany, se seriálem jsme byli spokojeni. Dělali jsme to nejlépe, jak jsme mohli. A jsme velmi rádi, že vzniklo 118 dílů -  s tím jsme ze začátku vůbec nepočítali," míní producenti.

Je dost možné, že se diváci dočkají z jejich produkce zcela nového seriálu, zatím ale neřekli, pro jakou stanici další projekt připravují. Na Primě to prý nebude. "Projekt se teprve připravuje, ještě není podepsána smlouva, víc vám neprozradím," uzavírá Bílek.

autor: Jitka Gráfová | 16. 10. 2007 16:00

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama