Trailer z Varů představuje nový seriál o roce 1989, natočil ho režisér Pustiny

Magazín Magazín
1. 7. 2019 14:58
Na karlovarském filmovém festivalu budou mít v pondělí večer předpremiéru první dva díly nového seriálu televize HBO nazvaného Bez vědomí, který natočil režisér Ivan Zachariáš, tvůrce úspěšné Pustiny. Špionážní série Bez vědomí, kterou televize uvede v listopadu, se odehrává těsně před pádem totalitního režimu v Československu. Nově ji představuje první trailer.
Teaser k seriálu Bez vědomí | Video: HBO

Seriál Bez vědomí pojednává o ženě - hraje ji Tatiana Pauhofová -, která se s manželem po 12 letech londýnského exilu vrací do Prahy. Návštěva se brzy změní v drama. Hrdinka Marie končí v nemocnici, a když se probere z bezvědomí, její manžel je pryč. Nikdo neví, kam zmizel.

Po boku Tatiany Pauhofové se v seriálu postaví zahraniční herci Hattie Morahanová, známá z filmu Kráska a zvíře, či Kanaďan českého původu David Nykl, který účinkoval v seriálu Hvězdná brána.

Šestidílné Bez vědomí, které je televizním scenáristickým debutem Ondřeje Gabriela, vzniklo v režii mezinárodně respektovaného Ivana Zachariáše. Ten pro HBO již natočil ceněné seriálové krimidrama Pustina.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Novým francouzským premiérem se stal Jean Castex

Novým francouzským premiérem se stal Jean Castex. S odvoláním na Elysejský palác o tom v pátek informovala agentura AFP. Pětapadesátiletý Castex od dubna koordinoval uvolňování opatření, která francouzská vláda přijala v boji proti šíření koronaviru.

Zdroj: ČTK
Další zprávy