Trailer z Varů představuje nový seriál o roce 1989, natočil ho režisér Pustiny

Magazín Magazín
1. 7. 2019 14:58
Na karlovarském filmovém festivalu budou mít v pondělí večer předpremiéru první dva díly nového seriálu televize HBO nazvaného Bez vědomí, který natočil režisér Ivan Zachariáš, tvůrce úspěšné Pustiny. Špionážní série Bez vědomí, kterou televize uvede v listopadu, se odehrává těsně před pádem totalitního režimu v Československu. Nově ji představuje první trailer.
Teaser k seriálu Bez vědomí | Video: HBO

Seriál Bez vědomí pojednává o ženě - hraje ji Tatiana Pauhofová -, která se s manželem po 12 letech londýnského exilu vrací do Prahy. Návštěva se brzy změní v drama. Hrdinka Marie končí v nemocnici, a když se probere z bezvědomí, její manžel je pryč. Nikdo neví, kam zmizel.

Po boku Tatiany Pauhofové se v seriálu postaví zahraniční herci Hattie Morahanová, známá z filmu Kráska a zvíře, či Kanaďan českého původu David Nykl, který účinkoval v seriálu Hvězdná brána.

Šestidílné Bez vědomí, které je televizním scenáristickým debutem Ondřeje Gabriela, vzniklo v režii mezinárodně respektovaného Ivana Zachariáše. Ten pro HBO již natočil ceněné seriálové krimidrama Pustina.

 

Právě se děje

Další zprávy