Reality show pro odvážné. Účastníci rande naslepo jsou nazí

jaz
9. 4. 2014 8:00
Televizní stanice ve Velké Británii spouští novou reality show, do které se mohou hlásit nezadaní exhibicionisté. Před kamerami budou totiž chodit nazí.
Adam hledá Evu
Adam hledá Evu | Foto: YouTube

Londýn - Velká Británie se nechala inspirovat holandskou předlohou, kde už soutěž s názvem Adam hledá Evu (Adam Looking for Eve) běží na televizních obrazovkách.

Účastníci, kteří dorazí na rande naslepo, doplují na opuštěný tropický ostrov, u jehož břehů odloží své oblečení a vyrazí úplně nazí hledat svou spřízněnou duši.

Ukázka z holandské verze reality show
Ukázka z holandské verze reality show | Video: YouTube

Jak ukázala holandská verze, trapnou chvilku prvního setkání umocňuje ještě více to, že páry netuší, kam s očima. Po překonání ostychu nastane fáze seznamování, hledání potravy a přístřešku na večer.

"Adam hledá Evu není jen o dívání se na nahé lidi v televizi, ani o přežití na ostrově, ale o napětí při setkání s úplně nahým člověkem a zjištění, jestli přeskočí nějaká jiskra," řekl The Sun holandský televizní producent Reinout Oerlemans.

Pro zpestření show vysílá štáb během každé epizody na ostrov další soutěžící, kteří mohou ještě zamíchat s osudem již seznámených párů.

 

Právě se děje

Další zprávy