reklama
 
 

To je VIP vražda, napsala. Soňa Norisová točí nový seriál

29. 5. 2015 11:35
Hlavním námětem připravovaného seriálu televize Prima budou zločiny z prostředí bohatých a vlivných lidí. V hlavní roli se představí Soňa Norisová.

Praha - Televize Prima začíná natáčet nový detektivní seriál s pracovním názvem VIP vraždy. V hlavní roli spisovatelky krimi románů se objeví Soňa Norisová. Hlavním mužským hrdinou bude mladý detektiv v podání Patrika Děrgela. 

Seriál má řešit zločiny z prostředí vlivných a bohatých prominentů. "V seriálu jdeme jinou cestou než současné české krimi seriály. Naše příběhy staví na napětí, jsou ryze detektivní a stylem vyprávění se snaží odkazovat ke klasice žánru, jako například k nepřekonatelným detektivkám Agathy Christie," uvedla jedna z autorek a kreativní producentka seriálu Kateřina Bártů.

Nasazení seriálu zatím televize neupřesnila. Jedním z námětů má být postava spisovatelky, která se pohybuje kolem policejního vyšetřování a hledá inspiraci pro své knihy. "Je to chytrá žena, žádná namyšlená celebrita, má nadhled a smysl pro sarkastický humor. Seriál s nadsázkou propojuje svět zločinu a svět celebrit, nechybí v něm napětí a humor," podotkla Norisová.

Projekt Primy je další sázkou na detektivní žánr, který v poslední době přinesl vysokou sledovanost například televizi Nova s její Policií Modrava nebo České televizi s kriminálními sériemi Vraždy v kruhu či Případem pro exorcistu.

Vlastní seriál ze soudních síní pod názvem Soudkyně Barbara začala tento týden vysílat také televize Barrandov.

autor: ČTK | 29. 5. 2015 11:35

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama