reklama
 
 

Návrat Jiřího Babici! Na TV Barrandov bude vařit se Sapíkem

5. 8. 2015 16:44
Lidový kuchař Jiří Babica se po rozchodu s TV Nova opět vrací na televizní obrazovky, a to v pořadu TV Barrandov nazvaném Babica vs Sapík.

PrahaTV Barrandov uvede v podzimním programu třeba seriál Podvodníci podle skutečných kauz nebo návrat Jiřího Babicy na obrazovky, oznámila mluvčí televize Barbora Šenfeldová. Dále se bude objevovat i dřívější tvorba, jako talkshow Exkluziv Kateřiny Brožové a Sejdeme se na Cibulce či zábavné pořady Kurňa, co to je? a Vtip za stovku.

Televize přichází i s novou reality show Tchýně. Moderovat ji bude Monika Štiková, která se zatím objevovala hlavně na stránkách bulvárních deníků se svou dcerou Ornellou. Podle televize bude Štiková v pořadu rodinám, které mají problémy, radit, jak situaci zlepšit.

V pořadu Babica vs Sapík se zase na obrazovky vrátí kuchař Jiří Babica, který měl dříve kulinářský pořad na televizi Nova. Babica, jenž je podle TV Barrandov "milovaný širokou veřejností", bude v novém pořadu vystupovat se známým kuchařem Jaroslavem Sapíkem.

Skupinu Barrandov tvoří televizní kanály TV Barrandov, KINO Barrandov a Barrandov PLUS. V letošním roce ji má ještě doplnit hudební program Muzika.

Chtělo to dost zkoušení, než jsme přišli na ten správný postup, říká šéfkuchař pražského Lokálu Marek Janouch. Výsledkem možná není žádná vysoká gastronomie, ale má všechno, co má správný smažák mít. | Video: |  02:29

autor: ČTK | 5. 8. 2015 16:44

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama