Návrat Jiřího Babici! Na TV Barrandov bude vařit se Sapíkem

ČTK ČTK
5. 8. 2015 16:44
Lidový kuchař Jiří Babica se po rozchodu s TV Nova opět vrací na televizní obrazovky, a to v pořadu TV Barrandov nazvaném Babica vs Sapík.
Foto: Hermína

PrahaTV Barrandov uvede v podzimním programu třeba seriál Podvodníci podle skutečných kauz nebo návrat Jiřího Babicy na obrazovky, oznámila mluvčí televize Barbora Šenfeldová. Dále se bude objevovat i dřívější tvorba, jako talkshow Exkluziv Kateřiny Brožové a Sejdeme se na Cibulce či zábavné pořady Kurňa, co to je? a Vtip za stovku.

Televize přichází i s novou reality show Tchýně. Moderovat ji bude Monika Štiková, která se zatím objevovala hlavně na stránkách bulvárních deníků se svou dcerou Ornellou. Podle televize bude Štiková v pořadu rodinám, které mají problémy, radit, jak situaci zlepšit.

V pořadu Babica vs Sapík se zase na obrazovky vrátí kuchař Jiří Babica, který měl dříve kulinářský pořad na televizi Nova. Babica, jenž je podle TV Barrandov "milovaný širokou veřejností", bude v novém pořadu vystupovat se známým kuchařem Jaroslavem Sapíkem.

Skupinu Barrandov tvoří televizní kanály TV Barrandov, KINO Barrandov a Barrandov PLUS. V letošním roce ji má ještě doplnit hudební program Muzika.

Chtělo to dost zkoušení, než jsme přišli na ten správný postup, říká šéfkuchař pražského Lokálu Marek Janouch. Výsledkem možná není žádná vysoká gastronomie, ale má všechno, co má správný smažák mít. | Video:
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy