Vznikne dvojka Mostu! a získá Luděk Oscara? Lidé se loučí se seriálem, který zlidověl

Magazín Magazín
26. 2. 2019 10:17
Stovky lidí se v pondělí večer přišly podívat na protagonisty úspěšného seriálu Most!, jehož poslední díl se vysílal i v mostecké hospodě Severka. Na autogramiádu do hospody mezi paneláky přijela delegace v čele se scenáristou Petrem Kolečkem. Potlesk si vysloužil představitel Čočkina Vladimír Škultéty, Erika Stárková, která ztvárnila Dášu, Michal Isteník, jenž hraje majitele hospody Edu, a další. A aplaudovalo se i na sociálních sítích, podívejte se.

Poslední díl seriálu Most! se vysílal od 21:45, přesto si ho podle prvních čísel nenechalo ujít přes 1,6 milionů diváků. Svérázně na něj lákal i grafik Tomáš Břínek (TMBK), který v koláži připomněl vítěze filmových cen Oscar, drama Zelená kniha (Green Book).

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Prototyp nové rakety SpaceX explodoval na testovací rampě, nehoda nesouvisí se sobotním startem

Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX dnes explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou hlášeny.

V sobotu má raketa Falcon 9, která rovněž patří SpaceX, vynést do vesmíru na druhý pokus z floridského Mysu Canaveral loď Crew Dragon s dvojčlennou posádkou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy