Top Gear na rozcestí. Moderovat má jen LeBlanc, média spekulují o televizním kuchaři

pej
12. 7. 2016 7:55
Bývalý moderátor Top Gearu Chris Evans našel svého ideálního nástupce. Podle něj by se jím měl stát jeho dosavadní kolega Matt LeBlanc. "Matt byl pro moderování Top Gearu stvořen. On je přesně tím mužem, který ho dokáže vést dopředu. Je skutečným profesionálem," uvedl v rozhlasovém rozhovoru. Média a fanoušci ale spekulují i o dalších jménech. Jedním z nich je například známý televizní kuchař James Martin. Vedení BBC ale změny v týmu Top Gearu pro nadcházející sérii dosud odmítá.
Matt LeBlanc
Matt LeBlanc | Foto: Top Gear

Hlavní tváří nového Top Gearu by se podle odcházejícího moderátora Chrise Evanse měl stát jeho kolega Matt LeBlanc. Hvězda seriálu Přátelé je podle něho tím nejvhodnějším nástupcem, který pořadu zajistí skvělou budoucnost. 

"Matt byl pro moderování Top Gearu stvořen. On je přesně tím mužem, který ho dokáže vést dopředu. Je skutečným profesionálem," pěl Evans na svého kolegu chválu během rozhlasového rozhovoru. 

Evans vyzdvihl nejenom LeBlancův kladný vztah k motorům, ale i jeho profesionalitu. "Za celou dobu, co jsem měl možnost s ním pracovat, se ani jednou nepodíval na hodinky. Nikdy nepřišel pozdě na natáčení. Všechny svoje repliky dokonale ovládal, a co je nejdůležitější při tak intenzivní práci, vždycky si pro všechny dokázal udělat čas," dodal. 

Evans nezapomněl pochválit produkční tým za neustálou snahu vrátit populární Top Gear opět na televizní obrazovky. "Neexistuje nic, co by tihle kluci neudělali pro to, aby dosáhli maximální kvality," uvedl.

Evans, který z pozice moderátora odešel kvůli nízké sledovanosti pouhý den po odvysílání posledního dílu nové série, dále uvedl, že tato práce byla pro něho splněným snem.

Ostrovní média a fanoušci Top Gearu momentálně spekulují o dalších Evansových nástupcích. Horkým kandidátem je například televizní kuchař James Martin.

Ve hře jsou i další jména. Na sociálních sítích se diskutuje o motocyklovém závodníkovi Guy Martinovi a bývalém pilotovi F1 Jensonu Buttonovi.

Vedení BBC zatím trvá na tom, že nového moderátora nehledá. Druhá série, která se začne točit v září, by podle vyjádření vedení měla zůstat ve stejném složení.

Top Gear - trailer | Video: BBC / Top Gear
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 17 minutami

Stát zřejmě získá větší přehled o pracovní době strojvedoucích, senátoři novelu schválili

Stát zřejmě získá přehled o dodržování pracovní doby a doby odpočinku strojvedoucích na dráze. Umožní mu to novela drážního zákona, kterou ve středu beze změny schválil Senát. Musí ji ještě podepsat prezident. Jde o jeden z posledních zákonů, který schválila Sněmovna těsně před volbami. Pokud by ho Senát zamítl nebo vrátil, návrh by skončil svoji legislativní pouť, protože minulé volební období Sněmovny již skončilo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy