reklama
 
 

Matt LeBlanc ze seriálu Přátelé se stal moderátorem Top Gearu

4. 2. 2016 12:39
Americký herec, který se nejvíce proslavil jako Joey Tribbiani v seriálu Přátelé, se stal moderátorem Top Gearu, oznámila BBC. LeBlanc se tak připojí k Chrisi Evansovi, který nahradil vyhozeného Jeremyho Clarksona. „Jsem blázen do aut i Top Gearu, je pro mě velká čest být součástí nové kapitoly této slavné show,“ nechal se slyšet LeBlanc, který bude v 39leté historii pořadu prvním moderátorem nepocházejícím z Velké Británie. Nové díly pořadu Top Gear plánuje BBC2 uvést v květnu.

Bývalá hvězda seriálu Přátelé posílila tým nového Top Gearu, jehož díly uvede BBC2 v květnu. Matt LeBlanc bude moderovat motoristickou show společně s Chrisem Evansem, který nahradil Jeremyho Clarksona.

LeBlanc v Top Gearu již vystupoval, v roce 2012 si ho do pořadu pozval právě Clarkson. Americký herec, kterého proslavil seriál Přátelé, zajel mezi celebritami vůbec nejrychlejší kolo v testovaném voze.

BBC Clarksonovi neobnovila smlouvu poté, co tento svérázný moderátor v březnu loňského roku udeřil producenta, protože neměl připravené teplé jídlo. Výpověď vyvolala ostré protesty fanoušků 55letého Clarksona.

Top Gear se dosud vysílal ve více než 200 zemích, včetně České republiky, a sledovalo ho kolem 300 milionů lidí. Jde o jeden z nejúspěšnějších a nejvýnosnějších pořadů BBC.

Video: YouTube

autor: Magazín | 4. 2. 2016 12:39

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama