Matt LeBlanc ze seriálu Přátelé se stal moderátorem Top Gearu

Magazín Magazín
4. 2. 2016 12:39
Americký herec, který se nejvíce proslavil jako Joey Tribbiani v seriálu Přátelé, se stal moderátorem Top Gearu, oznámila BBC. LeBlanc se tak připojí k Chrisi Evansovi, který nahradil vyhozeného Jeremyho Clarksona. „Jsem blázen do aut i Top Gearu, je pro mě velká čest být součástí nové kapitoly této slavné show,“ nechal se slyšet LeBlanc, který bude v 39leté historii pořadu prvním moderátorem nepocházejícím z Velké Británie. Nové díly pořadu Top Gear plánuje BBC2 uvést v květnu.
Foto: BBC

Bývalá hvězda seriálu Přátelé posílila tým nového Top Gearu, jehož díly uvede BBC2 v květnu. Matt LeBlanc bude moderovat motoristickou show společně s Chrisem Evansem, který nahradil Jeremyho Clarksona.

LeBlanc v Top Gearu již vystupoval, v roce 2012 si ho do pořadu pozval právě Clarkson. Americký herec, kterého proslavil seriál Přátelé, zajel mezi celebritami vůbec nejrychlejší kolo v testovaném voze.

BBC Clarksonovi neobnovila smlouvu poté, co tento svérázný moderátor v březnu loňského roku udeřil producenta, protože neměl připravené teplé jídlo. Výpověď vyvolala ostré protesty fanoušků 55letého Clarksona.

Top Gear se dosud vysílal ve více než 200 zemích, včetně České republiky, a sledovalo ho kolem 300 milionů lidí. Jde o jeden z nejúspěšnějších a nejvýnosnějších pořadů BBC.

Video: YouTube
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Řada pojišťoven pojistí Čechům riziko covid-19 v celé Evropě

Řada pojišťoven v letní sezoně pojistí Čechům léčebné výlohy v souvislosti s nemocí covid-19 i v zemích, které ministerstvo zahraničí označuje jako rizikové nebo vysoce rizikové, tedy v celé Evropě. Některé tyto pojistky zlevňují. Pojišťovny pouze nekryjí riziko koronaviru v zemích, kam ministerstvo zahraničí přímo zakáže cestovat. Vyplývá to z ankety mezi největšími pojišťovnami.

Zdroj: ČTK
Další zprávy