reklama
 
 

Hra o trůny skončí osmou sérií. Šestá se právě točí

1. 8. 2015 10:09
Programový ředitel HBO se vyjádřil k dalším sériím populárního fantasy seriálu Hra o trůny. V plánu jsou zatím tři další řady.

Praha – V současnosti probíhá natáčení šesté řady fantasy seriálu Hra o trůny. Michael Lombardo, programový ředitel stanice HBO, na setkání Television Critics Association v Beverly Hills řekl, že výkonní producenti David Benioff a Dan Weiss budou pracovat na dvou dalších sériích.

Dodal, že by byl rád, kdyby si to rozmysleli, čímž naznačil, že by chtěl více sérií. Vzhledem k velké úspěšnosti seriálu je jisté, že by jej HBO chtěla vysílat co nejdéle. Pokud by však vznikly už jen tři série, skončil by seriál osmou řadou.

Hra o trůny vychází z rozsáhlé knižní předlohy spisovatele George R. R. Martina, kterou však již scenáristé "dohnali". Martin pracuje na šestém díle, ale zatím nesdělil, kdy další pokračování dokončí.

Lombardo se také vyjadřoval k případným prequelům nebo spin-offům Hry o trůny: "Jsem otevřen všemu, co by Dan a David chtěli dělat. Opravdu to zcela záleží na nich." Dodal také, že pro případný prequel by rozhodně bylo co vyprávět, ale že s producenty na toto téma zatím nehovořil.

Dotkl se také osudu Jona Sněha, který zemřel v posledním dílu páté série. Fanoušci však aktivně spekulují o tom, že se vrátí. Lambardo důrazně řekl, že i navzdory různým teoriím a dohadům je postava opravdu mrtvá. Již teď se však mezi diváky a čtenáři hovoří o tom, že se Sníh může vrátit coby nemrtvý.

autor: mad | 1. 8. 2015 10:09

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama