Kázání musí být přiléhavé jako minisukně, tvrdí kněz z Brna

Magazín Magazín, komerční článek
5. 11. 2014 10:33
V Show Jana Krause se představí kapela No Name, kněz René Václav Strouhal a modelka Michaela Gašparovičová.
René Václav Strouhal
René Václav Strouhal | Foto: Prima FTV

PrahaKněz René Václav Strouhal z Moutnic u Brna je sedmatřicetiletý pohledný muž, kterého by si člověk na první pohled mohl splést s modelem. Kromě šlechtického původu má i velké srdce, uvedl v Show Jana Krause.

René Václav Strouhal
René Václav Strouhal | Foto: Prima FTV

Mezi přáteli má řadu českých celebrit, kterým dělá důvěrníka. Ti mu to splácejí po svém, pomáhají mu a podporují ho svou účastí na akcích, které pořádá. "Sám nevyhledávám schůzky se slavnými lidmi, ale pokud jsem představen nebo mne sami vyhledají, jsem rád, protože evangelizace i mezi umělci má smysl. Jsou to křehké duše, které často potřebují byť jen obyčejnou radu nebo milé slovo. Jsem tu pro každého bez rozdílu," říká René Václav Strouhal, podle kterého má být kázání jako minisukně. "Má být krátké, má být přiléhavé a má něco krásného skrývat!"

Tibor Timko, zpěvák slovenské kapely No Name, a Michaela Gašparovičová (čas 2:20), modelka a majitelka největšího poprsí na Slovensku.
3:09
Tibor Timko, zpěvák slovenské kapely No Name, a Michaela Gašparovičová (čas 2:20), modelka a majitelka největšího poprsí na Slovensku. | Video:

Největší přednosti Slovenska

Jeho duchovních služeb by mohla v budoucnosti využít i Michaela Gašparovičová, modelka a majitelka největšího poprsí na Slovensku, kde patří mezi opravdové celebrity. Michaela ráda pózuje před objektivem a mimo pracovního focení se ráda fotí i v soukromí. Není překvapením, na které partie se při focení nejčastěji zaměřuje. Její poprsí patří asi k nejsledovanějším na Slovensku. S pravidelností pro své fanoušky zveřejňuje na sociálních sítích provokativní snímky svých několikrát zvětšovaných vnad.

Ze Slovenska pochází i úspěšná kapela No Name, která již 18 let slaví úspěchy doma i v Česku. Pop-rocková kapela právě jede své podzimní turné po obou zemích – v Česku i na Slovensku.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 5. listopadu ve 21.35 na Primě.

 

Právě se děje

před 37 minutami

Indonéská sopka Merapi obnovila aktivitu, chrlí lávu

Nejaktivnější indonéská sopka Merapi ve středu vybuchla a do délky 1500 metrů po jejím svahu vytekla láva. Jde o její nejprudší aktivitu od listopadu, kdy úřady zvýšily stupeň nebezpečí v blízkosti sopky. Při jejím výbuchu v roce 2010 zemřelo 347 lidí.

Merapi leží na hustě obydleném ostrově Jáva, poblíž historického města Yogyakarta. Je nejaktivnější z desítek sopek na indonéském území a v nedávné době vybuchla několikrát.

Nebezpečí je nyní na druhém nevyšším stupni a úřady zakázaly vstup do pětikilometrového okruhu kolem kráteru. Merapi se zvedá do výšky 2968 metrů a vulkanologové na její zvýšenou aktivitu upozorňují od loňského listopadu.

Zdroj: ČTK
před 46 minutami

Basketbalista Wall v NBA zazářil proti bývalému týmu

První utkání proti bývalému týmu Washingtonu vyšlo v NBA rozehrávači Johnu Wallovi na výbornou. Jeho Houston přehrál Wizards jasně 107:88, přičemž třicetiletý basketbalista k vítězství pomohl 24 body a pěti asistencemi. Na druhé straně zápas nevyšel Russellu Westbrookovi, jenž sice nasbíral 19 bodů, 11 doskoků a sedm asistencí, ale prohrál v sezoně poosmé ze svých devíti vystoupení.

Výsledky NBA:

Atlanta - LA Clippers 108:99, Houston - Washington 107:88, Utah - New York 108:94.

Další zprávy