reklama
 
 

Kázání musí být přiléhavé jako minisukně, tvrdí kněz z Brna

5. 11. 2014 10:33
V Show Jana Krause se představí kapela No Name, kněz René Václav Strouhal a modelka Michaela Gašparovičová.

PrahaKněz René Václav Strouhal z Moutnic u Brna je sedmatřicetiletý pohledný muž, kterého by si člověk na první pohled mohl splést s modelem. Kromě šlechtického původu má i velké srdce, uvedl v Show Jana Krause.

Mezi přáteli má řadu českých celebrit, kterým dělá důvěrníka. Ti mu to splácejí po svém, pomáhají mu a podporují ho svou účastí na akcích, které pořádá. "Sám nevyhledávám schůzky se slavnými lidmi, ale pokud jsem představen nebo mne sami vyhledají, jsem rád, protože evangelizace i mezi umělci má smysl. Jsou to křehké duše, které často potřebují byť jen obyčejnou radu nebo milé slovo. Jsem tu pro každého bez rozdílu," říká René Václav Strouhal, podle kterého má být kázání jako minisukně. "Má být krátké, má být přiléhavé a má něco krásného skrývat!"

Největší přednosti Slovenska

Jeho duchovních služeb by mohla v budoucnosti využít i Michaela Gašparovičová, modelka a majitelka největšího poprsí na Slovensku, kde patří mezi opravdové celebrity. Michaela ráda pózuje před objektivem a mimo pracovního focení se ráda fotí i v soukromí. Není překvapením, na které partie se při focení nejčastěji zaměřuje. Její poprsí patří asi k nejsledovanějším na Slovensku. S pravidelností pro své fanoušky zveřejňuje na sociálních sítích provokativní snímky svých několikrát zvětšovaných vnad.

Ze Slovenska pochází i úspěšná kapela No Name, která již 18 let slaví úspěchy doma i v Česku. Pop-rocková kapela právě jede své podzimní turné po obou zemích – v Česku i na Slovensku.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 5. listopadu ve 21.35 na Primě.

autoři: Magazín, komerční článek | 5. 11. 2014 10:33

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama