Justin Bieber se stane hvězdou televizního sitcomu

Kultura Kultura
19. 12. 2012 15:40
Po hudební kariéře Justin Bieber vyzkouší i televizi
Foto: Reuters

Los Angeles - Americká televizní stanice ABC jedná s Justinem Bieberem o vzniku televizního seriálu. Ten by měl mapovat jeho životní dráhu od prvních pěveckých kroků k masové popularitě mezi mladými posluchači, díky nimž patří jeho videa na YouTube k rekordním. Unikátní životní příběh a hlad fanoušků po čemkoliv se jménem Bieber dává pádný důvod, proč se do projektu pustit. O situaci informoval server TV Guide.

O Bieberovi bez Biebera?

Televize přitom vznik takového pořadu už projednávala, nyní se znovu vrátil do hry pro příští sezónu. Koncepce televizního pořadu zatím nabývá jen letmých obrysů. Zcela určitě by šlo o komediální žánr sitcomu.

Otázkou zůstává herecké angažování samotného Justina Biebera. Vzhledem k tomu, že by seriál měl sledovat Biebera nikoli v současnosti, ale jeho vývoj, je pravděpodobnější, že do jeho role obsadí někoho jiného. Bieber sám má herecké zkušenosti jenom malé, například z Kriminálky Las Vegas nebo cameo výstupu v Mužích v černém 3.

Nyní se s Bieberem počítá na producentské pozici spolu s jeho manažerem Scooterem Braunem. Na scénáři má pracovat dvojice Matt Wolpert a Ben Nedivi, ale Bieber bude určitě k dispozici, kdyby bylo potřeba osvětlit nějaké faktické údaje z vlastního života. Základ humoru by měla dát cesta k pěvecké dráze, možná podobně jako v teenagerských seriálech typu Hannah Montana s Miley Cyrus, a také vyrůstání v neortodoxní rodině.

Když Gangnam sebral Bieberovi prvenství

NRJ Awards - Justin Bieber
NRJ Awards - Justin Bieber | Foto: Reuters

Bieber sice postupně vyrůstá z image zázračného dítěte, stále však vzbuzuje velký zájem. Dokládají to i žebříčky nejvýnosnějších koncertů, kde sice nepatří k úplné špičce, ale pořád se jedná o slušná čísla, přesně 30 milionů dolarů.

Zajímavostí je, že ještě donedávna byl onen rekordní Bieberův videoklip k písni Baby nazpívaný spolu s Ludacrisem jedničkou portálu YouTube, nyní s víc než 800 miliony zhlédnutí. Letošní rok však zrodil fenomén jménem Gangnam Style, který svrhl Bieberovu vládu. Jako nápad jak zakončit seriál, kdy jeden fenomén předhání druhý, by to nebylo špatné.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy