Hvězdy Pobřežní hlídky znovu pohromadě

mor
5. 11. 2006 17:49
Santa Monica - Dva pravděpodobně nejslavnější plavčíci kalifornských pláží Pamela Anderson a David Hasselhoff se znovu oblékají do plavek, aby připomněli zlaté časy jak sobě, tak divákům.
Foto: baywatch.com

Spolu s dalšími klíčovými postavami Pobřežní hlídky Traci Binghamovou, Jeremy Jacksonem a Donnou D'Errico se tento týden sešli v hotelu Casa Del Mar na pobřeží Tichého oceánu v Santa Monice, aby oslavili vydání prvních dvou sérií seriálu na DVD.

"Je to ohromně vzrušující událost. Přála bych si, aby se na seriál podívali i moje děti a řekli si, jo, moje matka, to byla kočka," nechala se slyšet Pamela, matka tří synů, osmiletého Dylana, desetiletého Brandona a patnáctiletého Roberta Ritchieho, který jí přibyl poté, co si před rokem vzala Kida Rockyho.

První díly Pobřežní hlídky se na televizní obrazovky dostaly už v roce 1989. Erika Eleniak alias Shauni a Billy Warlock jako Ediie vytvořili zamilovaný pár, který řešil nejen svoje soukromí, ale především zachraňoval desítky životů v každé epizodě.

S červeným plovákem v ruce po plážích už tehdy běhal i Hasselhoff, jehož role starostlivého otce a náčelníka pobřežní stráže Mitche Buchannona pomohla seriálu ke slávě.

Foto: baywatch.com

"Nemám ponětí, co z toho seriálu udělalo takovou bombu," tvrdí Hasselhoff. "Snad to, že jsme nikoho nezabíjeli, ale zachraňovali životy." 

Během dvanácti let vzniklo celkem 11 sérií, na nichž se vystřídalo osmnáct režisérů a nespočet herců. Včetně Pamely Anderson, která se v Pobřežní hlídce začala pod jménem C. J. Parker objevovat od 16. epizody 3. série. Poslední díl seriálu vznikl v roce 2001. 

"Každý den byla sranda. Byla to nejlepší práce mého života, protože co může být lepšího, než všechen čas trávit na pláži se svými dětmi a psem," říká Pamela.

Výpravné DVD s kompletní první a druhou sezónou vyšlo v USA 31. října, v Evropě je ale v prodeji již od června. V budoucnu se na trhu objeví postupně všechny série.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 7 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy