Hra o trůny startuje čtvrtou řadu, Impérium končí

Kultura ČTK Kultura, ČTK
10. 1. 2014 14:54
Seriál Impérium - Mafie v Atlantic City končí, pokračuje také Viceprezidentka.
Foto: Aktuálně.cz

Los Angeles - Seriál z období prohibice Impérium - Mafie v Atlantic City (Boardwalk Empire) po uzavření páté série skončí. Od začátku dubna se naopak začne vysílat čtvrtá řada fantasy seriálu Hra o trůny a třetí série politické satiry Viceprezidentka.

Seriál Impérium - Mafie v Atlantic City se Stevem Buscemim v roli gangstera a zkorumpovaného radního ve 20. letech dostal celkem 17 televizních cen Emmy. Filmový režisér Martin Scorsese dostal Emmy za režii pilotního dílu seriálu vysílaného v září 2010. Poslední pátá řada seriálu se odvysílá na podzim.

Game of Thrones Season 4 Trailer - A Hero Will Rise
Game of Thrones Season 4 Trailer - A Hero Will Rise | Video:

Populární Hra o trůny, natočená podle knih George R.R. Martina, startuje čtvrtou řadu 6. dubna. Bude pokračovat děj knihy Píseň ledu a ohně.

Rovněž v dubnu se začne vysílat pokračování seriálu Viceprezidentka s Julií Louis-Dreyfusovou. Politickou satiru z washingtonského zákulisí napsal Brit Armando Iannucci, tvůrce neméně populárního seriálu o britské politice Je to soda.

Televize HBO rovněž oznámila premiéru komediálního seriálu Silicon Valley od scénáristy a režiséra Mikea Judge, který má na kontě například úspěšný animovaný seriál Beavis a Butthead.

 

Právě se děje

Další zprávy