Genzer a Suchánek se vrací na Novu. Parodují Krause

Jitka Gráfová
2. 2. 2008 15:44
Dvojice z Tele Tele bude mít od února svou talkshow
Foto: Archiv TV Nova

Praha - Krausova talk show Uvolněte se, prosím má nového konkurenta. Na obrazovky se v únoru vrací dvojice z Tele Tele Richard Genzer a Michal Suchánek jako Mr. GS.

"Jde o zábavný, lehký, humorný, provokativní pořad nejen pro příznivce dvojice G+S, tentokrát doplněný o hudebního improvizátora a příležitostného baviče Václava Koptu, kterého diváci znají z filmu Sněženky a machři, kde ztvárnil postavu klaďáka Radka," uvedla pro Aktuálně.cz mluvčí Novy Veronika Šmítková.

Nova opustila od teletele laděných scének a holdá parodovat páteční show Jana Krause. Svědčí o tom i svítící podpisy moderátorů v pozadí. Bylo i veřejným tajemství, že Nova usilovala o Krause, ten ale nakonec zůstal v České televizi.

"Smyslem pořadu není přinést informace, cokoli vyřešit, ale výhradně pobavit. Formou jde o klasickou talk show až na to, že talk-master je poněkud zdvojen, a občas to vypadá, že by si vystačil i bez hosta," míní mluvčí.

Foto: Archiv TV Nova

Hosty si přesto zvát budou a jejich výběr bude prý velmi pestrý.  Místo velké pohovky pro tři známé osobnosti tu ale bude jen křeslo pro jednoho návštěvníka, který bude spíš nahrávat bavičské dvojici.

Natáčení bude probíhat v pražském Divadle Metro. Webové stránky divadla zvou diváky například na 6. únor; další termín bude hned o týden později

První díl natočil divadelní režisér a seriálový herec Ondřej Sokol a Nova ho divákům nabídne v neděli 10. února před desátou večerní; stejný čas pak vyplní vysílací schéma každý týden.

Foto: Česká televize

Genzer, Suchánek a také Veronika Žilková a Josef Carda uváděli na Nově program Tele Tele, poprvé se objevili v roce 2000.

V minulosti ho Nova několikrát přerušila; naposledy se satirický pořad vrátil na obrazovky na podzim v roce 2006, na obrazovkách ale vydržel jen do června loňského roku. Tentokrát se mluvilo o tom, že popud přišel ze strany Novy - protože tvůrcům docházela inspirace.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy