Druhá řada seriálu Stranger Things bude větší a temnější. Vrací se také Eleven

mad
7. 2. 2017 8:37
Seriál Stranger Things bude pokračovat druhou řadou letos na konci října. Tvůrci slibují nové postavy a trailer ukazuje, že se vrátí i dívka Eleven, která vládne nadpřirozenými schopnostmi.
Stranger Things - ukázka z druhé řady | Video: Netflix

Internetová televize Netflix na Super Bowlu zveřejnila půlminutový spot k druhé řadě amerického seriálu Stranger Things.

Mysteriózní seriál měl premiéru loni v červenci a získal velmi dobré ohlasy od diváků i kritiků. Na agregátoru recenzí Matacritic má seriál 76 procent a na divácké databázi IMDb dokonce 9 z 10 bodů.

V první sérii se v malém městečku Hawkins záhadně ztratil chlapec Will a zároveň se objevila dívka přezdívána Eleven, která vládla nadpřirozenými schopnostmi. Chlapcovi kamarádi spolu s mlčenlivou dívkou Willa zachránili ze spárů monstra, Eleven však zmizela.

Spot z druhé řady, která se má odehrávat v roce 1984, ukazuje, že dívka přežila. Vidíme také hlavní partu v kostýmech Krotitelů duchů a krátce děsivé pavoučí monstrum.

Druhá řada bude mít celkem devět dílů a k vidění bude celá na Halloweena neboli 31. října, jak napovídá zlověstný rudý nápis ve videu.

Tvůrci prohlásili, že druhá řada se bude soustředit na postavy z první série, ale zároveň přibudou noví protagonisté. Jedním z nich bude prodavač v elektru, kterého ztvární Sean Astin (Sam z Pána prstenů). Jeho postava bude novým přítelem Joyce (Winona Ryder).

Dalším nováčkem bude Paul Reiser (Vetřelci), který si zahraje doktora ze záhadného ministerstva energetiky.

Tvůrci také slibují, že druhá řada bude "větší a temnější".

 

Právě se děje

Další zprávy