reklama
 
 

Tam někde venku je zase pravda. Agenti Mulder a Scullyová se vrátí v nové řadě seriálu Akta X

21. 4. 2017
Americká televize Fox si objednala deset nových dílů populárního sci-fi seriálu Akta X. V hlavních rolích agentů FBI se vrátí David Duchovny a Gillian Andersonová. Nové epizody by se měly začít vysílat už letos, přesné datum zatím stanice neoznámila.

Americký mysteriózní seriál Akta X se dočká nových dílů, informoval server deníku The Guardian.

Agenti FBI Fox Mulder (David Duchovny) a Dana Scullyová (Gillian Andersonová) řešili paranormální jevy v celkem deseti sériích a dvou celovečerních filmech (Akta X z roku 1998 a Akta X: Chci uvěřit z roku 2008).

Televize Fox si objednala deset nových epizod, které se odvysílají mezi lety 2017 a 2018. Režisérem nových dílů bude Chris Carter, původní tvůrce a producent seriálu.

Populární seriál měl premiéru v roce 1993 a vysílal se do roku 2002. Poté se krátce vrátil v roce 2016.

Herečka Andersonová zveřejnila na svém twitterovém účtu fotografii, na které zakrývá část obličeje svého hereckého kolegy Duchovnyho. Tweet doplnila otázkou: "Jste připraveni na více z Davida Duchovnyho?" Na což herec zareagoval slovy: "Ó ano, jsem připraven od roku ´93."

Seriál oba herce proslavil a získali díky němu řadu rolí ve filmech a dalších seriálech. Duchovny má Zlatý glóbus za seriál Californication, Andersonová byla nominována za svůj výkon v minisérii Ponurý dům (2005).

autor: | 21. 4. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama