„Tati, Matýsek se po*ral“, hlášky z filmů Marie Poledňákové jsou nesmrtelné

eri eri
7. 9. 2021 9:33
Režisérka takových klenotů české kinematografie, jako je například snímek S tebou mě baví svět, slaví 7. září osmdesáté narozeniny. Marie Poledňáková si na přelomu 70. a 80. let získala srdce diváků svými rodinnými komediemi.
„Tati, Matýsek se po*ral“, hlášky z filmů Marie Poledňákové jsou nesmrtelné | Video: Bohemia MP, Bontonfilm, North Video

"Všichni mají tátu, jenom já nemám ani psa," to je jen jedna z mnoha proslulých hlášek z příběhu školáka Vaška, který se snaží najít si otce.

I další snímek Marie Poledňákové S tebou mě baví svět patří do zlatého fondu české kinematografie. Z toho zase pochází hláška, která jistě rozvášnila nejednu českou domácnost: "Večeři máš v kuchařce na straně 34." 

Za filmovou kameru se úspěšná režisérka vrátila po 15 letech a natočila úspěšné komedie Líbáš jako bůh a Líbáš jako ďábel. Sledujte ve videu sestřih nejproslulejších hlášek z filmů Marie Poledňákové. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy