Svět žije už rok s přízrakem dokonalé zadnice

Simona Holecová
30. 4. 2012 15:10
Britka, jejíž devizou je, že je něčí příbuzná, už rok ovládá titulky tabloidů
Mladší z dcer Middletonových.
Mladší z dcer Middletonových. | Foto: Reuters

Londýn - Na seznamu celosvětového "showbyznysového" dědictví přibyla nová položka. Vedle laních očí Audrey Hepburn, poprsí Marilyn Monroe a ďolíčku ve tváři Brada Pitta se etablovala zadnice Philippy (Pippy) Middleton.

Je to k neuvěření, ale Britka, jejíž jedinou devizou je, že je sestrou manželky prince Williama a má hezky tvarovaný glutaeus maximus, už rok ovládá titulní strany tabloidů. Stačilo si loni 29. dubna vzít tvarující spodní prádlo, při poponášení vlečky na královské svatbě párkrát zavrtět boky a kolotoč slávy a peněz je k nezastavení.

Magazín Time ji nejnověji zařadil do první stovky nejvlivnějších osobností světa pro rok 2012. Mezi Hillary Clinton, ministryni zahraničí USA a ceněnou zpěvačku Adele.

Editor Time v medailonku mimo jiné napsal, že každý den paparazzi pořídí až 400 snímků s Pippou Middleton. A že drobná brunetka nastavila standard, jak se mají správně chovat a oblékat dívky z vyšší střední vrstvy. Šlo zejména o narážku na fakt, že Pippa se na všechny usmívá, ale nekomentuje nic - což je v době všeobecného sdílení intimit přes Facebook či Twitter skoro zázrak.

Pippa figuruje i v dalších žebříčcích. Například Forbes ji postavil mezi deset nejzajímavějších žen světa roku 2011 a její svatební úbor se umístil i v soupisce deseti nezapomenutelných rób loňského roku.

Libra sem, libra tam

Britský bulvár spekuluje, nakolik z toho Pippa může profitovat, ke konkrétní cifře se ovšem nedobral.

Repro stránek facebookovské společnosti.
Repro stránek facebookovské společnosti. | Foto: Aktuálně.cz

Jistá je jen suma 400 tisíc liber (v přepočtu 12 milionů korun), kterou má inkasovat za kontrakt s nakladatelstvím Michael Joseph (patří do skupiny Penguin Books). Podle podepsané smlouvy, o níž informoval deník The Daily Telegraph, píše Pippa knihu návodů, jak správně a na úrovni pořádat večírky a party.

Což je oficiálně její práce. Tři dny v týdnu pomáhá v podniku svých rodičů, kteří na organizování večírků nesmírně zbohatli. Pippa má na starosti internetové objednávky večírkového zboží.

Známá je také suma 5 milionů dolarů, která jí byla nabídnuta za účinkování ve snímku pro dospělé. Věrna své pověsti, mladší dcera Middletonových návrh ani nekomentovala.

Jak pozvednout hýždě

Svůj díl z dokonalých hýždí vysportované Pippy si už nicméně ukousli filmaři, obchodníci a dokonce i lékaři. Všichni v pravý čas rozeznali touhu dalších žen mít "vzadu" něco podobně tvarovaného a pozvednutého.

Ačkoli to sama Philippa nepřiznala, experti už se shodli, že si pod slonovinovou róbu, kterou předvedla u Westminsterského opatství, vzala formující kalhotky s vycpávkami strategicky umístěnými na půlkách. Následně se ve Spojeném království zásadně zvýšil prodej vypolstrovaného spodního prádla.

Britský prodejce Debenhams pro Daily Mail před časem uvedl, že kalhotky s vycpávkami "Invisible Shaping Bum Boosters", které prý vaši zadnici pozvednou o pět centimetrů, jsou prakticky stále rozebrané. Prodej téhož modelu, ale bez vycpávek, se zvedl o 148 procent.

Efekt spodního prádla ještě umocňují nejrůznější reportáže - jako ta, kterou přinesl list The Sun. Poslal osmadvacetiletou Louise Dainton v polstrovaném prádle od Debenhams na jeden den do ulic. Útlá dívka s chlapeckou postavou pak popsala, jaké nové zážitky ji vycpané pozadí přineslo. "V baru jsem byla středem pozornosti. Ale do práce tyto kalhotky nedoporučuji, kolegy to hodně rušilo," svěřila se.

Pippa na tenise.
Pippa na tenise. | Foto: Reuters

Debenhams také do obchodu uvedl kopie Pippiných šatů. Zatímco originál od Sarah Burton má hodnotu téměř 23 tisíc eur, řetězec nabízí model za 195 euro a očekává rekordní prodej.

Tržby vzrostly i americké značce prádla Booty Pop, která je ještě podpořila novou videokampaní plnou přifouknutých zadečků. Řetězec Walgreens, který dříve Booty Pop nabízel v tisícovce prodejen, je nyní uvádí v bezmála osmi tisících megastorů.

Face lift? Ne, Pippa lift

Zpátky k Pippě. Podle té se už jmenuje i chirurgický zákrok, který vám dopřejí plastičtí chirurgové. Jmenuje se "Pippa Butt Lift" a spočívá v tom, že vám přebytek tuku z bříška odsají a umístí do hýždí. Podle nepotvrzených informací vyjde operace na 8 tisíc liber, tedy zhruba 240 tisíc korun.

Jednou z těch, která už zákrok podstoupila, je mladá maminka Christina Valdez z Miami. V talk show Good Morning America popsala, jak měla vždy drobné a nevýrazné pozadí, ale teď si užívá s útlejším pasem a "energickým" zadečkem.

Nemusíte ovšem hned chodit pod nůž. Na stránkách Hollywoodlife.com naleznete přehršel tipů a rad, jak si vycvičit hýžďové svaly do tvarů "Pippa". A samozřejmě si můžete najmout některého z fitness instruktorů, kteří tvrdí, že vás do správné formy, tedy té pippovské, dostanou.

Svůj dílek si uloupli i filmoví producenti. V USA loni běžel na stanici TLC hodinový televizní dokument s názvem "Crazy About Pippa", který poměrně plasticky popsal život nyní osmadvacetileté celebrity, včetně detailů typu, že má na sendvič ráda sýr.

Otázka je, zda si Pippa a její glutaeus maximus, glutaeus medius a glutaeus minimus vlastní pořad zasloužily.

Odpovědí může být 242 tisíc členů facebookové "Pippa Middleton Ass Appreciation Society", tedy společnosti oceňující její pozadí, a další stovky tisíc tlačítek "like", které fanoušci naklikali na nejméně patnáct zaručeně pravých osobních stránek Philippy Middleton.

 

Právě se děje

před 33 minutami

Čeští ekologové se mohou odvolat proti rozšíření dolu Turów, čas mají do 17. března

Do Česka oficiálně dorazil z Polska překlad souhlasu k rozšíření polského dolu Turów, takže se proti němu nyní mohou čeští ekologové odvolat. V tiskové zprávě to oznámilo ministerstvo životního prostředí. Na odvolání mají ekologické organizace čas do 17. března. Samo ministerstvo už dříve vydalo k rozšíření hnědouhelného dolu Turów u česko-polské hranice nesouhlasné stanovisko. Proti rozšíření se staví i Liberecký kraj a dotčené české obce. Česko se obává, že rozšíření může mít negativní dopad na zásobování části Liberecka pitnou vodou.

V lednu vydalo polské Regionální ředitelství pro ochranu životního prostředí ve Vratislavi rozhodnutí v procesu EIA (vyhodnocení vlivů na životní prostředí), kterým souhlasilo se záměrem na rozšíření dolu Turów i přes námitky české strany. Zároveň vydalo stanovisko o okamžité vykonavatelnosti rozhodnutí.

"Ministerstvo životního prostředí rozhodnutí polského úřadu zveřejnilo v plném znění a v českém jazyce na svých stránkách. Česká veřejnost má podle polského práva možnost se proti rozhodnutí polského úřadu odvolat výhradně prostřednictvím ekologických organizací," sdělila mluvčí ministerstva Petra Roubíčková.

před 1 hodinou

Syrský prezident Asad: Boje v Sýrii budou pokračovat až do osvobození celé země

Současná ofenziva syrské a ruské armády proti povstalcům na severu Sýrie nesignalizuje konec syrského konfliktu. Řekl to syrský prezident Bašár Asad. Boje podle něj budou pokračovat. Syrské armádě se s pomocí Ruska podařilo o víkendu získat další města v okolí někdejšího průmyslového centra země Aleppa. Tento týden má být obnovený provoz na tamním letišti, které bylo zavřené od roku 2012.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Varům bude chybět zraněný kapitán Skuhravý

Hokejisté extraligových Karlových Varů se budou muset v závěru základní části obejít bez pomoci kapitána Václava Skuhravého. Jedenačtyřicetiletý útočník utrpěl v nedělním zápase na ledě Sparty blíže nespecifikované zranění v dolní části těla a bude mimo hru dva až tři týdny. Energie o tom informovala na svém klubovém webu.

Skuhravý odehrál na Spartě dvě třetiny, ve třetí části už stál na střídačce jen v civilu a pomáhal trenérům. Západočeši v O2 areně prohráli 3:6.

Odchovanec Kladna odehrál v této sezoně za Karlovy Vary 40 zápasů, vstřelil čtyři branky a přidal 17 asistencí. Energie je šest kol před koncem základní části soutěže sedmá a bojuje o 6. místo a přímý postup do čtvrtfinále play off. Na jedenácté Vítkovice má k dobru 12 bodů, takže by ve vyřazovací části neměla chybět.

Zdroj: ČTK
Další zprávy