reklama
 
 

STOMP v Praze! Nabízíme vstupenky zdarma

15. 11. 2012 16:37
Vyhrajte lístky na představení STOMP

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz lístek na vystoupení světoznámého tanečního souboru STOMP. Pět jejich představení  ve dnech 20. až 24. listopadu bude opět hostit Kongresové centrum Praha. Soutěžíme o deset lístků na vystoupení 22. listopadu v 19:30 hodin. Soutěž končí 20. listopadu v 11:00. Výherce budeme informovat mailem, lístky budou k dispozici v redakci Aktuálně.

Čeká vás taneční show ve strhujícím rytmu, který členové souboru vytvářejí za pomoci těch nej(ne)představitelnějších věcí, které nás obklopují v každodenním životě - popelnic, košťat, kuchyňských dřezů, zapalovačů, krabiček od sirek, plechovek, židlí. Dvanáctičlenný soubor nabízí show, která stírá jazykové bariéry i kulturní odlišnosti a jednadvacet let slaví obrovský úspěch po celém světě.

Za zrodem Stomp stojí bubeník a reklamní režisér Luke Cresswell a všestranný Steve McNicholas, herec, muzikant a televizní režisér. Luke a Steve zahájili spolupráci v roce 1981, kdy oba působili ve streetovém bandu Pookiesnackenburger. Jejich společné divadelní a posléze televizní počiny už od 80. let vytvářeli předobraz dnešních STOMP. První zřejmým důkazem toho byla jejich reklama na Heineken s všeříkajícím názvem Popelnice.

Do podoby, ve které je známe dnes, se ale STOMP zformovali ve Velké Británii až v roce 1991 a ještě v témže roce odehráli první vystoupení v londýnském Divadle Bloomsbury, za které obdrželi první cenu v kategorii okrajových žánrů. Následovalo úspěšné celosvětové turné: Barcelona, Montreal, Belfast, Dublin, Boston.

Vstupenky v rozpětí od 990 do 1450 korun jsou k dostání v distribuční síti Eventim a v prodejnách Bontonland.

 

 

 

autor: Kultura | 15. 11. 2012 16:37

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama