Sto dní trumpovin: urážky na Twitteru, střelba ve videoklipu i zapomenutá ruka při hymně

Magazín Magazín
28. 4. 2017 13:10
Americký prezident Donald Trump v sobotu oslaví sto dní v Bílém domě. Jeho úřadování již od počátku provází řada skandálů a kvůli svým prohlášením je častým trnem v oku veřejnosti. Zpěvačka Rihanna jej nazvala prasetem, raper Snoop Dogg na něj jako klauna ve videoklipu míří pistolí. Uživatelé sociálních sítí se pravidelně baví na jeho účet, ať už kvůli jeho vlasovému stylingu, nebo popleteným tweetům. Trumpa často zachraňuje první dáma, například když zapomene dát pravou ruku při hymně na srdce, ona sama ale ještě donedávna řešila soudní spor s britským bulvárem. Daily Mail o ní vloni napsal, že údajně pracovala v eskortních službách.
Rihanna
Rihanna | Foto: ČTK

Rihanna: prezident je nemorální prase

Jedno z prvních Trumpových rozhodnutí - zákaz vstupu lidí z několika zemí spojovaných s terorismem do USA - rozlítilo nejednu slavnou osobnost. Zpěvačka Rihanna například na svém Twitteru napsala, že se Amerika rozpadá přímo před našima očima, a Trumpa označila nemorálním prasetem.

Raperka Azealia Banks ji pak odkázala do patřičných mezí, když upozornila na to, že Rihanna je sama cizinka a v USA nemá ani volební právo.

Přečtěte si: Rihanna nazvala Trumpa "prasetem". Buď radši ticho, brání prezidenta Azealia Banks

 

Právě se děje

Další zprávy