Spoutaná dívka přivázaná na střeše auta. Ruského influencera už vyšetřují úřady

eri ČTK eri, ČTK
4. 8. 2021 9:20
Sergej Kosenko spoutal svou přítelkyni provazem a přilepil ji lepicí páskou na střechu svého luxusního vozu. Navíc přidal ještě pouta, kterými přítelkyni připoutal ke své ruce.
Ruský influencer přivázal svoji přítelkyni na střechu auta a projel se s ní | Video: Instagram/Sergey Kosenko

Vlivného ruského influencera sleduje na sociální síti Instagram pět milionů lidí. Po obchodní části Moskva-City se projel ve svém Bentley, na jehož střeše byla provazem svázaná a lepicí páskou přilepená dívka. Sergej Kosenko pak video s udivenými reakcemi kolemjdoucích vystavil na svých sociálních sítích. 

Server Meduza upřesnil, že spoutanou dívkou je Kosenkova partnerka Ilona Drožová, která se je na Instagramu podobně populární, jako její přítel.

Mezi řadou fanoušků video zhlédli i úředníci moskevských dopravních úřadů a se Sergejem zahájili vyšetřování. Podle údajů v médiích už vlastník vozu nezaplatil 68 pokut. Zde je ale skutečně vlastníkem auta Kosenko, není známo. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Východní Indii zasáhl cyklón, do pobřežních oblastí přinesl záplavy

Prudké deště a silný vítr přinesl do východní Indie cyklón, který vyvrátil tisíce stromů a sloupů elektrického vedení. Část pobřežních oblastí postihly záplavy, které odřízly od spojení s okolním světem stovky vesnic, informovala v pondělí agentura AP.

Ze zasažených oblastí zatím nejsou hlášeny žádné potvrzené oběti. Jeden rybář je pohřešován a další utrpěl zranění, když jejich loď smetla vysoká vlna.

Úřady ve státech Odiša a Ándhrapradéš byly v neděli v nejvyšší pohotovosti před příchodem cyklónu, který provázela rychlost větru až 85 kilometrů v hodině. Tisíce lidí byly preventivně evakuovány. V pondělí už bouře zeslábla, zatímco postupuje směrem na západ.

Letos v květnu zasáhla západní pobřeží Indie silná bouře, která si vyžádala nejméně 140 obětí. O týden později zasáhl východní pobřeží Indie a sousední Bangladéš další cyklón, který si vyžádal nejméně šest mrtvých a evakuaci více než miliónu obyvatel.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Policie chce postavit nový hangár pro vrtulníky za 800 milionů

Policie chce nechat postavit na Letišti Václava Havla v pražské Ruzyni nový hangár pro vrtulníky a drony za 800 milionů korun. V pondělním vydání to píše deník E15.

Stavba by mohla začít v roce 2023 a trvala by asi dva roky. Policie podle deníku nyní provozuje devět vrtulníků EC-135 a šest vrtulníků Bell­ 412. Stávající ruzyňský hangár pro policejní vrtulníky je starý více než 100 let a během své existence byl podle policie jen částečně upraven. Policie má ještě druhý hangár, a to na letišti Brno-Tuřany.

Zdroj: ČTK
Další zprávy