SOUTĚŽ Vyhrajte VIP lístky na t-music Back to School

Kultura Kultura
27. 9. 2013 18:28
Nabízíme třem výhercům přístup do VIP zóny na pražském festivalu t-music Back to School
Charlie Straight
Charlie Straight | Foto: Charlie Straight

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz tři VIP lístky na festival t-music Back to School. Držitel vstupenky VIP se dostane do zóny zázemí kapel a k občerstvení. Soutěžit lze do pondělka 30. září (do 11:00). Výherce budeme informovat mailem.

Festival t-music Back to School je určený vysokoškolským studentům na oslavu nového akademického roku. Ve čtvrtek 3. října vystoupí na Výstavišti Holešovice známé české i slovenské hudební kapely. Pro studenty je na festivalu připraven rovněž technologiemi nabitý projekt T-Mobile sci-fi city. Vstup na akci je tradičně zdarma.

Studenti vysokých škol oslaví nastupující školní rok za hudebního doprovodu skupin Horkýže Slíže, Charlie Straight, UDG nebo Evelynne.

Slovenská kapela Horkýže Slíže zvolila pro t-music Back to School osvědčený repertoár postavený na legendárních hitech Malá Žužu, LAG song nebo Silný Refrén. Dojde ale i na pár kousků z poslední desky a dokonce i na písně z úplných začátků formace.

Kapela Charlie Straight vsadila při svém výběru písní rovněž na známé skladby jako Coco, Your House nebo Upside Down, přidává ale i novou písničku Crush On A Hooligan, jejíž videoklip je připraven a veřejnosti se představí na konci října. Chybět nebude ani nový singl I Sleep Alone, který skupina nahrála s Markétou Irglovou na Islandu.

Labskoústecká šestice UDG na festivalu t-music Back to School vsadí na oblíbené hity a písničky z aktuální desky Akrobat, k jejímuž singlu Modlitba právě představila nový tajemný videoklip.

Místa konání t-music Back to School:

1. 10.  Olomouc (Korunní pevnůstka, Bezručovy sady)
3. 10. Praha (Výstaviště Holešovice, vstup ze Stromovky přes Bruselskou cestu)
8. 10.  Pardubice (Univerzitní kampus, Studentská ulice)
10. 10. České Budějovice (areál kolejí Jihočeské univerzity)

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

Další zprávy