reklama
 
 

SOUTĚŽ Vyhrajte pivo, sluchátka a lístky do kina!

9. 10. 2013 18:42
Projekt 48 Hours Film vyvrcholí v sobotu. Buďte u toho!

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz dvakrát dva lístky na promítání vítězných soutěžních filmů projektu 48 Hours Film, balení piva Fénix a luxusní sluchátka Urbanears Plattan Pumpkin.

Soutěžit lze do čtvrtka 10. října (do 11:00).Výherce budeme informovat mailem. Lístky budou k vyzvednutí na pokladně kina Lucerna.

48 Hours Film Project je největší časově omezená tvůrčí filmová soutěž na světě. Její účastníci mají za úkol během 48 hodin na základě dané rekvizity, postavy a jedné řádky dialogu natočit krátký film. Letošní ročník soutěže sponzoruje generální partner festivalu pivo Fénix. Vítěze odmění roční dodávkou pšeničného piva s koriandrem.

Myšlenka tvorby filmů během 48 hodin se v roce 2001 zrodila v mysli muže z Washingtonu, D. C. jménem Mark Ruppert. Od úplně první soutěže se této filmařské události zúčastnilo už přes 300 tisíc lidí a nyní probíhá každoročně ve více než sto městech po celém světě.

Ve filmu se musela objevit postava futuristy Jana Orákuly, ale také rekvizita brambora a musela zaznít věta "Probuď v sobě Fénixe".

Výsledné filmy se budou promítat 12. října v pražském kině Lucerna, po projekci budou vyhlášeny ty nejlepší. V porotě složené z odborníků a zástupců obchodního a filmového průmyslu usedne i režisér David Ondříček.

Soutěž se v Praze po loňském úspěchu pražských vítězů na mezinárodní soutěži Filmapalooza v USA těší velké účasti a oblibě.

1. cena: sluchátka + 2 lístky + 2 fourpacky piva Fénix
2. cena: 2 lístky + 2 fourpacky piva Fénix
3. cena: 2 fourpacky piva Fénix

Podívejte se na fotoreportáž ze startu 48 Hour Film Project:

 

autor: Kultura | 9. 10. 2013 18:42

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama